Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok beszélgetni, senkive...

Nem tudok beszélgetni, senkivel nincs közös témám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, nem tudok ismerdekni, senkivel nincs közös témám, még a családommal sem. Rettenetesen zavar, hogy nem tudok társalogni senkivel, míg mások tök lazán elbeszélgetnek mindenkivel, nekem meg soha nem jön semmi téma és semmihez nem tudok hozzászólni. Nagyon magányos vagyok. L/24

2017. jún. 24. 20:35
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Hiába iszom akár részegségig magam, akkor se tudok mondani semmit.
2017. jún. 24. 20:37
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Beszédfejlesztést kéne elkezdened.
2017. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Olyan nincsen, hogy hétköznapi dolgokról ne tudnál elbeszélgetni, nem atomfizikáról kell! Időjárás, mit vettél, mit főzöl, mit láttál az utcán, mit olvastál az újságban, interneten, könyvben, milyen filmet láttál, mit pletykált az ismerősöd. Figyelj másokat, és tanuld el tőlük.
2017. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
7%
Olyan nincs, hogy valami ne érdekelne. Olyan sincs, hogy az ne érdekelne valaki másokat is. Keresd meg őket. Itt a neten először, ha máshol nem megy, aztán találkozhattok is.
2017. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Pedig de, mindenhol levegőnek néznek.
2017. jún. 24. 20:46
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg van valami oka annak, hogy ennyire csendes vagy? Itt valami pszichológiai betegségre gondolok pl a depresszióra. Nem tudok így vaktában tanácsokat adni. Jobban átkéne látnom a helyzeted. Írj ha gondolod...a beszédtéma részét én megoldom ez miatt ne aggódj.
2017. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Én is így voltam vele mindig. Idővel rájöttem, hogy itt főleg az a "hiba", hogy nem érdekelnek az emberek. Nem akarok tudni semmit, így kérdésem sincs, ami beszélgetést indítana. Erőltetett beszélgetést meg ugyan lehetne, de nincs értelme, mert rosszabb, mint nem beszélgetni.


Az érem másik oldala pedig az, ha engem kérdezgetnek. Zavar. Nem akarom, hogy kérdezzenek, nem akarok megosztani semmit. Inkább kitérő válaszokat adok, inkább lerázom őket, már alapból kerülöm őket.


No, ez pont olyan állapothoz, érzéshez vezet, mint amit te írsz. Meg lehet szokni, adj még a dolognak plusz 10 évet.

2017. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Jártam már pszichológusnál, csak azt hajtogatta menjek emberek közé és fogadjam el magam.
2017. jún. 24. 20:54
 9/24 anonim ***** válasza:
16%

#7 Gratulálok ahhoz, hogy ilyen tanácsot adsz.

Hogyan legyünk antiszociálisak tippek "kezdőknek"😒👏

2017. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én nem akarok antiszociális lenni, azt akarom, hogy szeressenek, legyenek barátaim, hiányozzak onnan ahonnan elmegyek. Nagyon rossz az egyedüllét, megfulladok a gondolataimban.
2017. jún. 24. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!