Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Eskuszom mar beleorulok...

Eskuszom mar beleorulok meddig fog meg tartani?

Figyelt kérdés
23vok 18 eves koromba kezdodott minden. Roviden: Nincsen csaj ismerosom, baratnom soha nem volt meg es hiaba ismerkedek sorra buktatnak le a csajok.. Mindenkit latok lannyal csak nekem nincs enmar ezt nembirom.. Azon gondolkozok h leugrok az erkelyrol en igy nem elek BELEORULOK!!!! Segitseg :(
2017. jún. 26. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Küldj képet. L/24
2017. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha leugrassz az erkélyről, és lenyomorodsz, akkor szerinted jobb esélyeid lesznek a nőknél?
2017. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Legtöbbször hozzáállás kérdése.
2017. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem egyszerűbb megszokni és megszeretni az egyedüllétet? Nekem se volt könnyű, Kérdező, de sikerült, és tessék, maximálisan boldog vagyok bármiféle nő nélkül.

Csak a nyűg van velük, te csinálsz jobb vásárt, ha jó messzire elkerülöd őket.

2017. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Volna szíved tönkretenni a drága, kincstári aszfaltot?

Próbálj meg társaságba járni!

Biliárdozni.

Sakkozni.

Túrázni.

Még egy könyvtárlátogatás is segíthet szerencsésebb esetben.

Ne ülj ölbetett kézzel, hanem tegyél valami értelmeset magadért!

30 (!) éves koromoig jártam ebben a cipőben, aztán az iskolapadban ülve hullott az ölembe egy nő, - akivel azóta is együtt vagyunk!

Velem az volt a legnagyobb baj, hogy önbizalmam sem volt és nem is bíztam meg senkiben!

Az utóbbin lazítottam egy kicsit, ezután jött a siker.

Sok szerencsét - és ne ugrálj, mert tönkremegy a cipőd!

2017. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Először próbáld meg önmagad elfogadni és pozitívabban gondolkozni. Keress hobbit és foglald le magad.Egy nap te is fogsz találni egy lányt lehet nem az igazit de ki tudja ?!
2017. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a tamogatast! Motivalast! Egy hirtelen fellangolas volt csak nem szandekozom leugrani! :)
2017. jún. 27. 23:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Cimbora, neked nem motiválásra és lelkesítésre van szükséged, hanem valódi, tényleg használható tanácsokra. Regényt tudnék írni, hogy hogyan működik a világ VALÓJÁBAN, mi is az IGAZSÁG a férfi-nő kérdések tekintetében, de nem teszem. Kezdésként csak pár gondolat. Ha ezeket betartod, akkor már elindulsz a javulás felé vezető úton. Ha nem, akkor meg úgyis mindegy.


1) Nőktől csajozási tanács? SOHA! A nők nem tudnak jó tanácsot adni. Nem azért, mert át akarnak verni, egyszerűen csak képtelenek rá. Még ők maguk sem tudják, hogy hogyan működnek. Tanácsot kizárólag megbízható férfiismerőseidtől fogadj el, akiknek kezdetben szintén nem ment a csajozás, de beletanultak később.


2) Beleőrülsz már a nőhiányba? Sajnos ez teljesen természetes eredménye a magánynak. A nők ráadásul ezt megérzik, és automatikusan taszítani fogja őket. (A csajok azokra a pasikra buknak, akik más nőknek is bejönnek. Ha még nem volt senkid, akkor értéktelen lúzernek fognak ösztönszinten elkönyvelni magukban.)

Megoldás: irány egy fizetős nőhöz! Megszabadulsz a frusztráció egy részétől, leesik a válladról a szüzesség szégyenletes terhe, tapasztalatot fogsz szerezni a női testről. Ezek pedig mind meg fognak látszani a kisugárzásodon. Javaslom, hogy ezt tedd meg minden hónapban, amikor nem jutsz nőhöz.


3) "Legyél kedves, megértő, odaadó, figyelmes stb."

HAZUGSÁG! Be ne dőlj ezeknek a baromságoknak! A nők egy erős, uralkodó, határozott jellemet akarnak, akit nem hatnak meg a csajos rinyálások és hisztik. Mégis mi a francért lennél odaadó egy olyan nővel, aki még nem nyújtott neked semmit? TE vagy az első magadnál, sohasem a nő!


4) Ne verd ki pár hónapig. Ha gyakran vered, elkényelmesedsz, és még nagyobb lúzernek érzed magad. Kicsinálja az önbizalmadat. Szóval fogd vissza magad, és abból az energiából inkább csinálj valamit, ami hasznos, vagy amitől jól érzed magad.



Kezdetnek ennyi elég lesz. Ha van kérdésed írj, szívesen válaszolok. Ha pedig valaki nem ért egyet a gondolataimmal, nyugodtan reagáljon, szívesen beszélgetek a témáról, ha kulturált (!) hangnemben történik.


Üdvözlettel: Egy férfi, aki 23 éves koráig szintén nem jutott nőhöz, aztán a következő 2 évben 7 csajt húzott meg alkalmi vagy tartós viszonyban (nem, ezek közül már egyik sem volt prostituált).

2017. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat téged én 25 leszek ősszel és még nekem sem volt soha, se kmaszkoromban
2017. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nemistudom hogyan koszonhetnem meg 8#as ezt az oszinte valodi igaz storyt. Koszi az eggyutterzo kedves empatiad h nemcsak vegigorgetted az oldald es nemcsak tovabbleptel hanem ideirtal. Elhiszem neked h ez alapjan sikered lett mert ezek tenyleg nagy igazsagok. Hat oszinten elmondom h ugye az evek miatt lett bennem ez az elviselhetetlen eletforma de mostmar tenyleg valtoztatok.. Edzek, eljarok emberek koze rendezvenyekre fesztekre itt a nyar remelem oszejon vkivel vegre :/ magabiztosabb leszek es nem hagyom h elontson a rosszerzes emiatt allandoan mostmar nemerdekel ez 3 ik kiirasom ebben a temaban mert hat ha mar az a cime az oldalnak ahol nem merted.. Szoval ez sokat segitett 8#as igazi bajnok vagy! Koszonom..
2017. jún. 30. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!