Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Eskuszom mar beleorulok...

Eskuszom mar beleorulok meddig fog meg tartani?

Figyelt kérdés
23vok 18 eves koromba kezdodott minden. Roviden: Nincsen csaj ismerosom, baratnom soha nem volt meg es hiaba ismerkedek sorra buktatnak le a csajok.. Mindenkit latok lannyal csak nekem nincs enmar ezt nembirom.. Azon gondolkozok h leugrok az erkelyrol en igy nem elek BELEORULOK!!!! Segitseg :(
2017. jún. 26. 21:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Sajnos a mai világ iszonyúan kegyetlen azokhoz a férfiakhoz, akik nem "született alfahímek", és valamilyen hátránnyal indultak az életben. Ráadásul az emberek nem is akarják, hogy egy olyan férfi, akinek kezdetben problémát okoz a nőkkel való kapcsolatteremtés, fejlődhessen. Ha megpróbál kimászni a gödörből, mindenki visszarúgja. Ha nyíltan bevállalná, hogy problémái vannak az életnek ezen a területén, segítség helyett kb. olyasmi reakciót kap, hogy "haha, béna lúzer, akadsz fel magad".


Jómagam pontosan tudom, hogy milyen az, ha valaki hátránnyal indul az életben, és nem jut nőhöz. 23 éves koromra nálam már rengeteg súlyos lelki traumát okozott. Volt bennem önbizalomhiány, kisebbségi komplexus, frusztráció, nőgyűlölet, depresszió, szorongás...


Hihetetlenül komplex és kemény folyamat volt, amíg letisztultak a dolgok, de mostmár teljes bizonyossággal kijelenthetem, hogy TUDOM hogyan működik a rendszer.


Az előző hozzászólásomban leírt tanácsok csak egy nagyon kis szelete a képletnek. Kb. könyvet tudnék írni a témakörről, de kezdetnek az előbbiek elegendőek lesznek. Ha azokat betartod pár hétig, akkor már érezni fogsz némi javulást.


Adok még két szabályt, amit nem árt alaposan megjegyezned.


1) A korlátainkat soha nem fogjuk tudni teljesen legyőzni. A "bármi lehet belőled" dolog egy baromság. Ha nem vagy született alfahím, akkor, bár tudsz magadon bizonyos mértékig javítani, de arról ne is álmodj, hogy majd hetente váltogatni fogod a 10/10-es csajokat! Kezdetben próbálkozz kb. a 10/5-ös nőkkel. Tudod, futni is csak úgy tanulhatsz meg, ha előtte megtanulsz járni.


2) Az önbizalom nem egy olyan dolog, ami belülről fakad. Ezt felejtsd el! Tudom, hogy divatos most mindenféle motivációs trénertől ez a szöveg, hogy belső játékkal meg hasonló szemfényvesztéssel az önbizalom fokozható, de ez hazugság.

Az önbizalom az eredményekből ered. Ez olyan fontos, hogy leírom nyomatékosítva.


AZ ÖNBIZALOM AZ EREDMÉNYEKBŐL ERED. Ha sikereket érsz el, akkor magabiztosabb leszel. Ha sorozatos kudarcok érnek, akkor az önbizalmadnak annyi. Ezért is javaslom, hogy az elején ne a csúcskategóriát próbáld megpályázni, hanem elég egy középréteg.


Ja és a csajozásra GYAKORLÁSKÉNT tekints. Pont azért, hogy a kudarcok ne húzzák le az önbizalmadat. Bármi történik, nem számít. Elutasít? Nem jön össze? Flegma veled? NEM SZÁMÍT! Kit érdekel? Gyakorolsz, fejleszted magad. Ha ehhez bukásokra van szükség, akkor legyen úgy. Én mindig kielemzem az aktuális csajozásomat, hogy vajon mik voltak azok a dolgok, amik segítettek, és azok, amiket elszúrtam. Gyakoroltam, ennyi.


Hidd el nekem, hogy amikor majd felviszed magadhoz az első csajt és numera után ott fekszel majd az ágyadban, miközben a csaj alszik melletted, olyan elégedettséget és önbizalmat fogsz érezni, mintha kicseréltek volna!

2017. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek hogy ilyen jo szivetek van es segitokeszek voltatok! Nem teszem meg.
2017. aug. 22. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!