Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire reménytelen vagyok?

Ennyire reménytelen vagyok?

Figyelt kérdés
Valahogy már azt látom hogy senki se akar a közelemben lenni és nem tudom miért.Se barátok se senki.Lassan már család se lesz mert látom rajtuk hogy ők se birják a képem.pedig soha nem csinálok semmi olyat ami miatt utálnának.amikor meg barátkozni akarok 2-3 mondat után lelép mindenki.már egy olyan is kialakult a fejemben hogy ha nekik ez okoz örömöt hogy nincsenek a közelemben akkor jó.a saját boldogságom ugyse fontos.mivel senkim sincs igy a lányoknál aztán főleg semmi.mit agyalok ezen.mégis ki lenne szerelmes belém senki.asszem megkell barátkoznom a gondolattal hogy tényleg egyedül leszek :(

2017. júl. 12. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, öcsisajt! Tudom, közhelyesen hangozhat, de temetkezz a hobbidba (már ha van).
2017. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"a saját boldogságom ugyse fontos"

de jó, hogy van még ilyen ember.


Ne zárd ki, hogy lehet párod.

Csak ismerkedj őszintén nem te vagy a hibás a jelenlegi helyzetért.

2017. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, ha nem ugyanebben. Igaza van az elsőnek , legyen 2-3 hobbid, amiből a hét minden napjára jut egy kicsi, aztán azokkal el lehet tengődni.. Az emberek úgyse lesznek figyelmesebbek, kedvesebbek hozzád.
2017. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell elfecsérelned az életed azért, mert magányos vagy. Tojnak a fejedre? Akkor tojj le te is másokat! Nehogy már más emberektől függj... Ahogy előttem is írták, menekülj a hobbidba. Ha pedig nincs, akkor találj egyet magadnak. Ha meg végképp nem sikerül találnod, akkor nézz jó filmeket és hallgass jó zenéket. Ezek fel tudják dobni az embert.
2017. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!