Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs kivel beszélnem, más is...

Nincs kivel beszélnem, más is egyedül van?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk párommal, több mint két évig voltunk együtt és azon kaptam magam, hogy egyedül vagyok és nem tudok senkivel sem beszélni. Van pár barátnőm de ők a barátjukkal vannak elfoglalva és csak néha találkozok velük vagy beszélünk. Teljesen egyedül maradtam. Kérdésem az lenne, hogy aki ebben a cipőben járt esetleg jár, hogy lépett túl rajta?

2017. júl. 12. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Ilyenkor egyedül is kell lenni, hogy csak magaddal törődj, meg ha lehet, barátkozz normális emberekkel...

Esetleg itt is írhatsz privatot ha csak valakire rá akarod önteni, ami felgyülemlett

2017. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

egyedül vagyok, de nem vagyok magányos szerencsére :)

ha szeretnéd beszélgetek veled, leírhatod mi volt

2017. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátnőiddel, biztos meg fogják érteni, hogy szakítás után szükséged van rájuk. Pár csajos program és máris jobban fogod érezni magad:)
2017. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokkal jobb.

Mindig is magány, egyedüllét, már belejöttem.

Tele vagyok energiával, pörgök, agyalok, melózok, hobbi, st csak nincs kivel megosztani.

Ki lehet bírni 70 évet így is.

2017. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Én is hasonlóképpen vagyok. De legalább leszűrtem a tanulságot. Írhatok privit?
2017. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Én már elég régen szakítottam egy exemmel, azóta 2 barátnőm is volt, mégis nehéz túllépnem, nem vagyok rosszul, csak sokszor eszembe jut... ha szeretnél, akkor szívesen beszélgetek. :)

18/F

2017. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Gondolod írj és beszélgethetünk:) 18l
2017. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már hasonló időszak az életemben.Én ilyenkor keresek valami olyan elfoglaltságot,amit szívesen csinálok,így elterelem a gondolataimat a rossz dolgokról.

Amúgy ha szeretnél beszélgetni,én is szívesen itt vagyok.:)

2017. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok ilyen hamar! :)

Barátnőimet nem szívesen terhelném tovább, így is úgy érzem nagyon rájuk akaszkodtam, és szerintem elég volt nekik.. :D

Voltak hobbijaim; olvastam és rajzoltam. De egy darab könyvet nem olvastam amint összejöttem exemmel. Lehet ez is a bajom, nem tudom mit kezdjek magammal, ma már egy hobbim sincs, csak úgy vagyok. :)

2017. júl. 12. 23:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt senkim, barátaim sincsenek. Én is egyedül vagyok, magányosan. Amúgy fiú vagy vagy lány? Gondolom lány. 16f
2017. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!