Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sírás honvágy miatt. Ez elmúlik?

Sírás honvágy miatt. Ez elmúlik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy ember kimegy külföldre dolgozni és 4 órát sír, mert hon vágya van és hiányoznak a szerettei...


Ezek az érzések idővel elmúlnak és hozzá lehet szokni a kinti élethez?



2017. júl. 18. 21:09
 1/2 anonim válasza:
Egy idő után valószinű csökkeni fog és bele szoksz a kinti viszonyokba és másképp látod a szituációt. De kicsi honvágy érzés mindig maradni fog, persze nem ismerlek ezért, nehéz erre konkrét választ adni.
2017. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok embernél van ez, én például ezért jöttem haza mert nem bírtam sokáig.

Nagyon sok fontos ember élt még akkor itthon amikor én már külföldön voltam. Hiába volt velem a legjobb barátom, sajnos kevés volt ez. A párom, szüleim, testvérem, közeli rokonaim, más barátok mind otthon voltak akkor.

Én 2 hónapig jól éreztem magam kint de az csak az újdonság miatt volt, aztán besokalltam és hazajöttem.

Jelenleg már sok ismerősöm él kint, a legjobb barátommal már nem tartjuk a kapcsolatot mert ő is hazatért de megházasodott és fuvarozói munkát vállalt. Nekem azóta a barátnőmmel az a tervünk hogy közeli helyre megyünk ahonnan minden hétvégén hazajárhatunk így nem lesz annyira gáz a honvágy. Itthon nem akarunk maradni mert egyre élhetetlenebb a helyzet, szinte már csak vergődünk, de előre nem jutunk sajnos, ebből van elegünk.

2017. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!