Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme az életnek?

Van értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, nincsen párkapcsolatom (utóbbi soha nem is volt), egész nyáron csak punnyadok, nincsen program.


Munkát akarok majd keresni, de a munka szórakozás nélkül mit sem ér. :(


22/F


2017. júl. 22. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tiédnek így nem sok értelme van. Csinálj értelmet az életednek.
2017. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van értelme. Például vedd úgy, hogy csak azért is változtatsz ezen. Adj bele mindent és meghozza az eredményét, ha a hitedet is megváltoztatod. Eltökélten, kitartóan, rinyának nincs helye.
2017. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Van értelme, csak meg kell találni.

És mindig fog jönni szarabb, főleg amikor azt hiszed, hogy már nem lehet rosszabb :D

2017. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló élethelyzetben vagyok mint te. Nekem többen is javasolták, hogy változtassak az életemen, hiszen ha én nem teszek érte, akkor magától nem lesz jobb. Most már belátom, hogy nagyrészt minden rajtunk múlik, hogyan állunk hozzá a dolgokhoz.
2017. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs program, csinálj magadnak. Csak van valami, ami érdekel!
2017. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
nincs ertelme csak akkor ha van penzed berugni.
2017. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lesz meg ennel rosszabb is.

Fiatal vagy szabad fuggetlen es egeszseges, majd husz-harminc ev mulva megkerdezlek csak ennyi problemad van-e.

2017. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is egyre ritkábban lépek kapcsolatba a többi emberrel, haverok nyilván nem érnek rá annyira mint tizenévesen. Barátnőt pedig úgy érzem, hogy egyelőre nem szeretnék. Per pillanat nekem sincs munkám. Igyekszem sokat kimozdulni otthonról, sétálni, ilyesmik. Az hiányzik, hogy értelmesen beszélgessek valakivel, ne csak az időjárás legyen a téma. 22/F
2017. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Figyelj, ha egész nyáron punnyadsz, akkor hidd el, jobban tennéd nem nem "majd" keresnél munkát, hanem most.

Meg is indoklom: Egyrészt leköt, nem érzed, hogy totál semmit nem kezdessz magaddal, sőt ha olyan munkát siekrül találnod, amit neadjisten még élvezel is, vagy valami komolyabb társadalmi hozzájárulással jár, akkor akár még jól is érezheted magad a nap végén, csupán attól, hogy dolgoztál.

Következő előnye a dolognak: Több pénzed lenne. A több pénzből mehetnél fesztiválra. Most figyelj: Fesztiválon kifejezetten könnyű cimborákat találni, de még nőket is. Sokkal könnyebb velük szóba elegyedni, de B tervnek ott a Tinder. Küzdj magadra egy kis magabiztosságot, az tuti nyerő dolog a csajoknál. Hidd el, még akkor is, ha nem éppen a félisten jelzővel illet minden második lány aki csak meglát.

Mondjuk kicsit nehezíti a dolgot, hogy ez így a nyár derekán jut eszedbe, de azért szerintem vágj bele a dologba.

24/F

2017. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egész életed lehetőségét, ne szűkítsd jelenébe. Hogy élhetsz, tapasztalhatsz, szerethetsz, segíthetsz, fejlődhetsz. Ezek nem elég értelmek?
2017. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!