Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, már nincs...

Mit csináljak, már nincs értelme az életemnek?

Figyelt kérdés

Egeszen 7-8 eves koromig jo eletem volt, megvolt mindenem es megkaptam mindent a szuleimtol.

Aztan elvaltak, es valasztanom kellett kivel maradok, persze apum beteg volt, aki kesobb el is hunyt, nagyon hianyzik, mert fontos ember volt az eletemben, megtudott erteni engem.

Anyukam persze velem maradt, aki joszivu es tenyleg ertem el, de nekem nem ment.

14 evesen kozoltem vele jeghideg arckifejezessel, hogy megakarok halni. Nem is eltem, sose foglalkoztattak azok a dolgok, amiket a velem egykoruak, nem erdekelt a pia, se a cigi, se a bulik, se a sex, se a baratok. Nem ereztem magam idevalonak. Egesznap aludtam napokig vagy hetekig. Kesobb beleszerettem egy fiuba, aki visszahozta az ertelmet az eletemnek. 3 evig elfeledtette velem, hogy milyen utalatos az elet es akkor minden rendben volt. Aztan ujra elojott, talaloztam megint egy fiuval, akibe nagyon szerelmes lettem,es amikor velem volt akkor kihozta belolem a legtobbet es mindig osztonzott, de nem tudott soha ugy szeretni ahogy en ot es ezert szakitottunk mar nem tudtam bizni az emberekben, ezert elhatarolodtam toluk, nem beszelek veluk, csak csendben vagyok, ha kerdeznek csak akkor beszelek, de akkor is csak maszkban. Ongyilkossagi kiserletet kovettem el, mert mar nem birtam a fajdalmat,de megakadalyoztak igy nem sikerult. Utolso eselykent adtam egy harmadik fiunak eselyt hatha bizonyit es megsem, mert megcsalt. Ujra magam ala kerultem, 1 honapig nem ettem, nem aludtam, sirtam. Aztan ujra visszajott az eletembe az a fiu akit nagyon szerettem es ertelmet adott ujra, segitett nekem es egyutt voltunk es nagyon beleszerettem, de o mar megint olyan, hiaba vagyok neki fontos nem kellek neki, igazabol mindenki le se szar. En nem akarok ebben a vilagban elni, ha arra gondolok, hogy tovabb lepek nem megy, nem tudok dolgozni sem, sokaig voltam egyedul mert anyum kiment dolgoni es kulon voltam tole is. Ezert nem tudok egyedul lenni mar. Raadasul nem latom az elet ertelmet, mert hiaba leszek boldog 1 percig, ha az egesz eletem szinte idaig csak 90%ban szomorusag volt.

Ha kikell mennem a lakasbol mar remegek, rosszul erzem magam, idegs stresszes leszek. Nagyon nehez.

Annyi csalodas es banat ert, hogy mar nem megy.

Ez a tortenet pedig az eletem kis reszenek a kis toredeke, ami tele volt atveressel, szomorusaggal, csalodasokkal.



2017. jún. 23. 13:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Az egész ott kezdődik, hogy 14 évesen súlyos depressziód volt, amivel nem fordultál szakemberhez, hanem párkapcsolatokkal próbáltad meggyógyítani magad. Ez meg ugye tüneti kezelés. Amint vége lett, jött újra a mélypont.


Sürgősen keress fel pszichológust!

2017. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Es az segit? 😄
2017. jún. 23. 13:58
 3/35 anonim ***** válasza:
31%
A k.... életbe, ha már ideokádsz egy novellát, akkor legalább az írásodra ne legyél már igénytelen! Kiégett a retinám, komolyan...
2017. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

én itt leszek neked:D

egyébként elég peches vagy hogy ilyen srácokat fogsz ki de kitartás

2017. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Pont az ilyen csicska emberektol kellene hanyom, mint amilyen te vagy te paraszt f..szfej


Emberek ostoba hitvany teremtmenyek.

2017. jún. 23. 14:02
 6/35 A kérdező kommentje:

Ezt mar sokan mondtak:/

De pedig en mindig alapos ismeret utan kezdtem veluk barmit is.

Az aki megcsalt pl 2 evig udvarolt, es beadtam a derekam es azelott mindig rolam almodozott. Raadasul nagyon jo baratok voltunk es pont ezert nem neztem volna ki belole.

2017. jún. 23. 14:04
 7/35 anonim ***** válasza:
16%
Az igen, kitört a kultúra. Szerintem fejezd be az önsajnáltatást, mert rohadt szánalmas!
2017. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

valaki itt nagyon salty

mi van anyu elment a boltba és most kiéled magad?

2017. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
13%
Hát a stilust látva.... szerintem nem vesztünk sokat, ha megteszed.
2017. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Stilust latva?

Mivel bantottam a valaszolot, aki engem szetoltott ugy, hogy nem is ismer, nem tudja ki vagyok.

De o megmutatta milyen.

En sosem bantottam senkit, se oktalanul, se okkal.

Csak mar minden ember korcsosodik el, es nem erdemlik meg a szeretetet, de ma mar azt se tudjak miaz.:D

2017. jún. 23. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!