Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért bántanak azért, mert...

Miért bántanak azért, mert otthon ülők mindig?

Figyelt kérdés

10 éves korom körül vannak emlékeim, hogy el voltam valahol, például a strandom, azóta nincsenek ilyen emlékeim.


Igaz, nincsenek barátaim, kimaradtam mindenből, és azt is tudom, hogy ezen már nem tudok változtatni, és a helyzet már nem fog változni, beletörődtem.


Ennek ellenére ahelyett, hogy a családtagjaim és a munkahelyemen a kollégáim békén hagynának, állandóan ezt kötik az orromra, mintha bajt csinálnék azzal, hogy otthon ülök.


Nem értem. Nem mindenki lehet partiarc.


22/F


2017. júl. 22. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mert "szobabuta" vagy:DD


Ennyi idősen legalább tekeregjél valamerre és majd 100 évesen ráérsz otthon kuporogni.

Amíg ifjú vagy, addig megmászod a hegyet s megfekteted a nőket-gyűjtöd az élményeket, amiért érdemes élni, de trottyosként aligha teszel valami boldogat...fizetheted a villanyszámlát szórakozásul...s ezt választod 22 évesen...:DDD...te dolgod, de buta vagy.

2017. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
De tudsz valtoztatni! Csak tenni kell érte! Én is 24 éves koromig voltam otthonülős,aztán talaltam magamnak hobbit(nem gépezés és társai)azóta új barátokra is leltem a hobbim altal. Már sajnalom, hogu rengeteg időt pazaroltam el otthonüléssel, nem muszáj bulizni, elég elmenni túrázni, bicajozni, koncertre, moziba, mar is szebben telig egy hétvégéd
2017. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
8%

Ez van.... ha nem szolna hozzád senki, akkor az lenne a baj...

Annyi ilyen trotty jár már ide, hogy letrehozhatnátok már magatoknak egy külön fórumot, ahol istápolhatjátok egymast.

Mar fáj nekem hogy mindig belebotlok a fajtátokba... 😂

2017. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
mert luzer vagy.
2017. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Mondja ezt a másik lúzer😂😂
2017. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos Kérdező, a mai világ, mosléktársadalom díjazza az erőszakot (gy.k. az erősebb kutya bszik), az lett az etalon, a siker fokmérője, hogy ki mennyire nagyhangú, agresszív, kötekedő és beképzelt, ki tudja jobban megalázni a másikat minél nagyobb közönség előtt. Érvényesülj, tiporj el másokat, gázolj át mindenkin.

Na már most, ezek az extrovertált, törtető, pörgős buzgómócsingok jórésze gyáva kis giliszta, a saját fajtájával nem mer kikezdeni, mert ha nála erősebbel akad össze, irgalmatlanul pofán vágják. Kit vegzálnak tehát? A csöndes, nyugis életvitelű, otthonülő, introvertált embereket, akik úgyse szólnak nekik vissza, és ettől baromi nagy hősnek-bátornak képzelik magukat hogy belerúgtak kettőt egy döglött oroszlánba.

Az ilyen csicsendusz legalja selejtek valójában tudják magukról, hogy mekkora zérushely senkik, és nyilván kell még valaki, akit maguk alá száműzhetnek, hogy ne ők legyenek a legmegvetettebbek, legszánalmasabbak. És erre tökéletesen megfelelőek a szobatudósok, könyvmolyok, introvertáltak.

Undorító hányinger okádék társadalomban élünk.

2017. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

#6 aminek Te is részese vagy....

Amugy pont igy beszél egy luzer...

2017. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó, akkor a te dolgod. A többieknek nem muszáj egyetérteniük veled, de muszáj elfogadniuk, hogy ilyen vagy.
2017. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

#7 ehhez képest azt látom, hogy most is a ti fajtátok jött ide kötekedni meg köpkölődni. De biztos ez is a mi hibánk.

Ha nem tetszenek az ilyen kérdések, mondok neked egy frankót, aranyapám: nem kell ide kommentelni. Van itt másik félezer témakör, keress egy olyat, amihez érdemben hozzá is tudsz szólni fröcskölődés nélkül.

Kaptad is helyből a mínuszt.

2017. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Azt csinálok, amit akarok. Es most mit vársz, mert minuszt kaptam tőled... én nem leszek ezert depis, meghagyom azt nektek... lúzereknek haha... 😂😂😂
2017. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!