Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg akarok halni! Mit tegyek?

Meg akarok halni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg akarok halni... Egyáltalán nem szeretem az életemet. Gondoltam, hogy egy nap jobb lesz, de minden rosszabb és rosszabb... Természetesen valószínűleg mondasz valamit mint, "Ne sírj és csinálj valamit hogy jobb legyen az életed", de higyj nekem, ez csak lehetetlen. Megpróbáltam figyelmen kívül hagyni az összes problémámat, de ez nem segít. Valószínűleg gyenge vagyok, de valójában azt gondolom, hogy megölöm magam. Természetesen ezt a szöveget sem kellene írni, mert senkit nem érdekel. De én nem tudom mit csináljak, minden nap fájdalmas számomra... Ti mit gondoltok erről?
2017. júl. 26. 13:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%
Egyszer élsz... ha már ennyire gáz a helyzet akkor tegyél meg mindent, azért hogy jobb legyen, ha kell akkor alázkodj meg érte.
2017. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a pozitív hozzállást. Sokat segítettél. LOL.
2017. júl. 26. 13:26
 3/25 anonim ***** válasza:
42%

Miert akarsz meg több embert a búbanatba belerángatni, ahelyett hogy elvonulsz, es ccsinálsz magaddal, amit akarsz. Mierz vagytok ilyen önzőek? Mert neked xar, akkor nehogy másnak jó legyen....

Miérz nem mész szakembethez? Moert gondolod, hogy az Neked segít, ha vadidegen embetekkel isztod meg ezt, köztük rengeteg trollal is, skik valószinüleg még löknek us rajtad....

2017. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem értem mit értesz az alatt hogy "gáz" ? Egyáltalán tisztában vagy a szó jelentésével? Mert szerintem nem. Valakinek rossz az élete, egyből "gáz" és "szánalmas" ugye? Tipikus birka... sokat kell még fejlődnöd.
2017. júl. 26. 13:28
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Öld meg magad vagy ne rinyálj és és küzdj... ennyi.
2017. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%

Azért érdekes, hogy akinek viszonylag elfogadható élete lehetne, az megakar halni, akinek meg lebombázták a házát Szíriában, 2 gyereke és a testvére meghalt, és egy pincében éhezett, szomjazott hónapokon keresztül, az meg élni szeretne.


Gondold újra a problémáidat!

Tanulj a GPS-től: Újratervezés.


Amúgy hány éves vagy? Fiú/lány?


Véletlenül nem a telefonod vagy a számítógéped tette üressé az életed?


Írhatsz privit is!

2017. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Mondom, hol van a hiba. " ...figyelmen kívül hagyni az összes problémámat...de ez nem segített". Jóhogy nem! Mert tudat alatt tisztában vagy a létezésükkel. A problémákat meg kell oldani. Nem egyszerre, hanem sorban. Láss hozzá! Mindenki ezt csinálja. Lehet, hogy újdonságot mondok, de nem szórakozni születtünk a Földre, hanem küszködni. Az egyetlen kudarc a feladás. A többi meg az élet. Hajrá, sok sikert!
2017. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Ahhoz képest, hogy meg akarsz halni, jó nagy szád van! Hány éves vagy? 12? A kérdésed még egész normális, majdnem el is hittem, de a kommentek közötti megnyilvánulásaid minősíthetetlenek. Aki ennyire el van keseredve, nem szól be és nem oszt ki másokat.


LOL...

2017. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%

Tudod miert nem sajnállak teged éda hozzád hasonlóakat?

A volt kollegám 29 évesen ma hunyt el, most született gyermeke, es friss házas volt....

Ő biztos cserélt volna veled.... nem érdemled meg az életet, ugy hogy hajrá....

2017. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

„Meg akarok halni! Mit tegyek?” - semmit. A rendszer automata. Önműködően be fog következni, csak várd ki.

Ha nagyon unatkozol közben, próbálj meg kicsit élni.

2017. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!