Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha utálok beszélge...

Mit tegyek, ha utálok beszélgetni a vetélytársak miatt?

Figyelt kérdés

Most esett le, hogy azért kerülöm az embereket és azért nem beszélgetek a szó szoros értelmében anyámon kívül senkivel, mert félek, hogy elkezdek beszélgetni valakivel és a gyanúm miszerint nálam mindenki jobb és én egy értéktelen senki vagyok, beigazolódik.

Tehát miért beszélgetne valaki velem, ha annyi érdekes és nálam kevésbé szánalmas emberrel is beszélgethetne?

Ha esetleg mégis ráveszem magam a dologra és azt érzem, hogy érdeklem az illetőt akkor csak még idegesebb leszek, mert azt hiszem hogy csak hazudik vagy színleli az érdeklődést ezért általában szó nélkül lezárom a beszélgetést.

Mit tegyek?

17F


2017. aug. 1. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Az önbecsülésed, és önértékelésed kellene helyrerakni. Önbizalomra van szükséged.
2017. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan csináljam?
2017. aug. 1. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg kellene találnod hogy mik azok a dolgok, amiket nem szeretsz magadban, és azokon javítani.

Önbizalom növelésére pedig univerzális megoldás az edzőterem rendszeres használata.

2017. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, inkább jobb lesz így egyedül.
2017. aug. 1. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Az igen... Kemény lehet így élni.

Személy szerint bele se tudok gondolni, mert én nekem meg mindig kellett a rivalizálás.

Lehet hogyha olyan emberek mellett töltenél egy kevéske időt akik szintén igénylik ezt akkor idővel rád is ragadna egy kis önbecsülés.

2017. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia is lehet
2017. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!