Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi úgy, hogy teljesen...

Más is érzi úgy, hogy teljesen felesleges az élete?

Figyelt kérdés

Azt érzem már egy jó ideje (talán egy éve), hogy teljesen felesleges bármit is tennem, mert egyszerűen nem érzek motivációt arra, hogy bármit is tegyek, de az élet bármelyik területére értem.


Így csak itthon ülök mostanában. Nincsenek barátaim, párkapcsolatom, nem megyek sehova, és nincsenek céljaim, amit megszeretnék valósítani.


Bár lehet, hogy van erre egy jobb szó: teljesen kiégtem. A világ már nem tud újat mutatni nekem, nekem meg nincs inspirációm arra, hogy bármit is csináljak már, mert úgysem sikerül, vagy nincs kitartásom hogy végigcsináljam.


21/F


2017. aug. 8. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is, voltak, vannak jó dolgok az életemben a rossz mellett is, igazából én is csak élek, elvagyok, legjobban a zenehallgatás köt le. Ami miatt szeretek-nék élni, az a kirándulás, az amit szeretnék gyakran, főleg külföldön kirándulni, de nincs úgy lehetőségem. Amúgy mindennap szinte ugyan olyan unalmas, barát, társam nincs.
2017. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En is igy erzem mostanaban, sajnos kikoptak azok az emberek az eletembol, akikkel lehetrtt jonni menni, igy most egyedul maradtam.

F

2017. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy vagyok vele, hogy jó lenne már holnap nem felébredni.
2017. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, hasonlóan érzek én is. Mentális betegségek egész sorával küzdök, ezek csak még nehezebbé teszik az életem. Sok mindent megtettem az elmúlt években, hogy előrébb lépjek, de egyszerűen mindig csak a kudarcok jöttek. Mára eljutottam oda, hogy már nekem sincs motivációm semmire, csak vegetálok. Sokszor azt is megkérdezem magamtól, hogy "mi a fenének kellett nekem egyáltalán megszületnem?". Utálok élni, teher vagyok a családomnak, az országnak. Bárcsak lenne annyi bátorságom, hogy kinyírjam magam! Már nem látok más megoldást...
2017. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!