Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ennyire egyedül?

Miért vagyok ennyire egyedül?

Figyelt kérdés

Nem hogy barátnőm, de barátaim sincsenek, próbálok mindenkivel kedves lenni, segíteni nekik, meghallgatok mindenkit, ha szívességet kérnek akkor nem várok el érte semmit. És mégse keres senki, nem írnak nekem, ha valakit megismerek pár nap után ő is passzív lesz, egyértelműen látszik, hogy már nem akar velem beszélni csak bunkó se akar lenni, de van aki be is jelenti hogy ne beszéljünk ezután. Nem vagyok unalmas, érdeklődöm feléjük, sokat szoktam írni, nem szavakban válaszolok, miért ilyen mindenki? Mindenkinek pont annyi ismerőse és barátja van, hogy én már csak felesleg vagyok? Miért van az, hogy mindenhol azt látom, hogy átverik egymást az emberek bunkók egymással, kibeszélik egymást a hátuk mögött és mégis keresik egymás társaságát? Rengeteg lány is van akiknál látom és hallom, hogy szinte kutyaként bán velük a barátjuk mégis velük maradnak amikor látszik, hogy nem élvezik ezt a bánásmódot. Velem akkor miért nem hajlandóak akár csak kapcsolatot fenntartani? És külsőre sem vagyok igénytelen, ápolt vagyok, normális megjelenésem van, az sem lehet, hogy undorodnának tőlem az emberek. Van még olyan aki ilyen helyzetben van? Mit tanácsoltok? Miért van ez? Mit kéne tennem?

19/F


(lehet kicsit kusza a kérdés, de ez vonatkozik, barátnőre, barátokra, ismerősökre)


2017. aug. 8. 20:48
 1/6 r.sentinel válasza:
100%
Te ugy vagy jo, ahogyan jelenleg is. Tudomasul kell venned hogy tartosan mindig azok vannak kozel hozzad akik segitsegul szolgalhatnak, akar baratkent akar idegenkent szamodra az eleted utjan. Az a felismeres amiket irtal nem a veled egykoruak felet teszi ki hanem joval kevesebb szemely veszi eszre ezeket.Ha az atlagosok koze akarsz tartozni megteheted ugyanis a 80 szazaleka ottan van, de te nem vagy az, igy tekints magadra maskent, egyedikent, nem felsobbrendukent hanem egy olyan fiatalkent aki nem a csordahoz tartozik.Legy meresz kerdezz, probalj ki dolgokat, kutass es a vilag a te ohajaidat fogja keresni. Namaste !!!
2017. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nehéz ezt így megmondani... bunkó emberből van 1000nyi de azért nrm igaz,hogy lehetetlen normálisakat találni,szóval azért ne rájuk kend! Magadban keresd a hibát! Nem vagy túl nyomulós? Nem akarod annyira a beszélgetést valakivel,hogy már kellemetlen a másik számára? Valami hobbid nincs? Valami klubba járhatnál ismerkedhetnél... ismerj meg minnél több embert,hidd el lesz olyan akivel jól kijössz...

és ne sajnáltasd magad,ne legyél szomorú és ne sírj hogy téged senki sem szeret.... senki nem szereti az ilyen embereket!

Légy vidám,közvetlen és magabiztosabb kicsit, vagy legalább tűnj annak! De a jellemeden ne változtass csak azért hogy kedveljenek! Hidd el nem éri meg :)

2017. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem hittem, hogy ilyen pozitívak lesznek :)
2017. aug. 8. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bunkó vagy, sokkal könnyebb figyelmet vonni. A negatív reklám a legjobb reklám, és nézd meg a legutáltabb youtubeosok a leghíresebbek..
2017. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az eddigi válaszadókkal 100%-ban egyetértek és én is hasonlókat tudok neked tanácsolni 👌👌

Viszont én is hasonlóan érzek, szóval ha van kedved akkor szivesen spanolok veled 😃👌👌😉

2017. aug. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Èn is ezeket tapasztalom egyre jobban.. Elèggè elszomorító:/

Manapság már èrdemleges(hosszútávú) barátokat is nehèz találni.. :c

De szívesen beszèlgetek ènis ha gondoljátok.

24l

2017. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!