Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre magányosabb vagyok....

Egyre magányosabb vagyok. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, jól is érzem magam ott,de barátaim nem nagyon vannak. Leginkább semennyire. Váltok pár emberrel néhány mondatot,de sulin kívül mindenki megy a maga dolgára. Egy éve van barátom,őt nagyon szeretem,és minden szempontból jól megvagyunk,de rajta kívül nincsenek más kapcsolataim. Ez pedig elszomorít. Nem vagyok annyira bulizós típus, néha belefér, de jobban szeretem a beszélgetést,lelkizést. Csak úgy nem megyek oda másokhoz ismerkedni,annál félénkebb és zárkózottabb vagyok.

21l


2017. aug. 15. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ne legyél zárkózott és félénk!
2017. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem segítgetek, mert amilyen szerencsétlen vagyok, kiderülne, hogy ilyen nőt keresek ezer éve, és beléd szeretnék, ami csak szenvedést okozna.
2017. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Nekem sem nagyon vannak barátaim. De amíg egyetemista vagy még jobbak az esélyeid, én idén végeztem és azóta lehetetlenségnek érzem hogy bárkit megismerjek mert nincs hol. Na de visszatérve suliban aki szimpatikus nyugodtan elhívhatod órák után valahova, beszélgetni meginni egy kávét vagy valami. Biztos örülnének, sőt lehet nekik is ugyanez a problémájuk mint neked csak ők sem mondják és csak várnak a csodára. Valamelyik embernek viszont el kell hívni a másikat, miért ne próbálhatnád meg te?

Amúgy neten is lehet barátkozni, akár ezen az oldalon is. Legalábbis ezt mondják. Nekem nincs szerencsém itt sem :D

2017. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok :D teljesen! és hiszed vagy sem de 5 perce irtam ki egy ilyen kérdést, ha gondolod beszélgethetünk :) 22/L :)
2017. aug. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én szintén ebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy 32 éves vagyok. :(
2017. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!