Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom abbahagyni a sírást....

Nem tudom abbahagyni a sírást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bocsi,ha rossz kategória,de nem tudtam,melyikbe írjam. Már vagy egy órája sírok és már fáj a fejem. Mit tegyek,hogy abbahagyjam? Valamiért csak jön a sírás és nem tudom abbahagyni. :(
2017. aug. 21. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél be egy fájd csillapítót a fejedre, a fej fájás elmúlik és egy kicsit nyugtat is a tabletta.

Miért sírsz, csak úgy, depresszió ?

2017. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Xanax
2017. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka annak hogy sírsz? Fürödj meg, vegyél be fájdalomcsillapítót és pihenj le. Nyugi.
2017. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Megpróbálom a fájdalomcsillapítót,hátha..

Azért lehet,mert általában visszafojtom az érzéseimet és szerintem most így egyben minden kitört belőlem. De máskor nem volt még ilyen,hogy ennyire sokáig sírtam volna és hogy ne tudtam volna befejezni.

Főleg,hogy egyedül vagyok itthon és senki nincs körülöttem.


Xanaxom nincs,nem szeretem az ilyesmiket annyira.

2017. aug. 21. 23:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is,3. válaszoló! Kipróbálom!
2017. aug. 21. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kifejezetten nyugtató zenék, nem tudom mennyire használ, de kipróbálhatod. Illetve elvileg ha hasba/gyomorba lélegzel (nem tudom ennek melyik a helyes megnevezése, bocsi) az is nyugtató hatású, de ez mondjuk nekem eddig nem jött be.
2017. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha kisírod magad. Zokogj nyugodtan, ha kisírtad magad, sokkal jobb lesz.
2017. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
azt mitől sírsz? nicns mit enni,az utcán élsz...nem vágom.
2017. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!