Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen a fiún? Nem bírom abbahagyni a sírást?!

Figyelt kérdés

Neten megismertem egy fiút, bár igaz, hogy sosem találkoztunk. Terveztük, én is hívtam ide, ahol én lakom (mondjuk itt nincs semmi sem), és párszor ő is mondta, hogy menjek az ő városába, mert ott van mozi, stb... Párszor megígértem neki, de a vége az lett, hogy lemondtam, mert a szüleim nem engedtek el egyedül abba a városba. Elhiszem, hogy a fiúnak elege lett ebből, hogy csomószor lemondom, de ha annyira akarna találkozni, ő is el tudott volna jönni akár értem. Majdnem 7 hónapig beszélgettünk, telefonon is beszéltünk már párszor, még mindig a fejemben hallom azt a cuki hangját, amit nem tudok elfelejteni, és a fiút sem. Mára is beszéltünk volna meg egy találkozót, délelőtt még írtam neki, hogy akkor pontosítsunk, mert megpróbálom meggyőzni a szüleimet, de csak megnézte az üzenetet, és azóta nem is írt vissza (bár szokott ilyet csinálni). Szerintem haragszik rám, én írtam is neki, hogy miért jó az neki, ha ilyenkor csak csendben van, én pedig nem tudom abbahagyni a sírást, de azóta még volt fent, nem is látta. Nagyon félek, hogy tényleg ez volt az utolsó húzásom nála, de nem tudom elfelejteni a fiút :(

Egész nap nem tudok semmit sem csinálni, mindig a fejemben jár, csak sírok, pedig még csak nem is találkoztunk. Már arra is gondoltam, hogy csinálok egy kamu-profilt, csak hogy valahogyan tartsam vele a kapcsolatot, de ez totális őrültség. Magamra sem ismerek, mióta beszélgetek ezzel a fiúval, azóta nagyon változó a hangulatom, már annyitól majd kiugrott a szívem, mikor láttam, hogy írt, olyankor nagyon boldog voltam, mint soha. Viszont, mikor pár napig nem beszéltünk, iszonyatosan hiányzott, mint soha senki más ezelőtt, és nem tudtam visszatartani a sírást. Még soha nem volt barátom, és lehet, hogy túlságosan beleéltem magam abba, hogy végre van valaki, most viszont miattam lett vége, és ez fáj :(

18/L a fiú 22


2014. júl. 4. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Bhááháháh. Béna, túlérzelmes emberi lény. Látod-látod, sose bízz senkiben.
2014. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18 évesen nem engednek? akkor találkozzatok valami 3. városban, forgalmas helyen..
2014. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyékbént lehet hogy csak egy elképzelt képbe szerettél bele, akit szeretnél ha melletted lenne, 7 hónap ide vagy oda, nem lehet úgy kiismerni a másikat neten keresztül, hoyg sírj érte..
2014. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!