Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Zárkózott, különc INFJ-ként...

Zárkózott, különc INFJ-ként hol találhatnék egy értékes, mély barátságra hajlandó személyt?

Figyelt kérdés
24F Budapest

2017. aug. 22. 13:29
 1/8 anonim válasza:
55%
Én INTJ vagyok. Kevés barátom van, de Ők igazi barátok. Egy a középiskolából, a többit az egyetemen ismertem meg. Egyiküket leszámítva nem ismerem a személyiségtípusukat, de biztosan nem INTJ-k vagy INFJ-k. Tisztességes, intelligens emberek, akikkel mindenféle témáról lehet beszélgetni/vitatkozni. Vannak olyan személyiségtípusok akikkel valószínűleg soha nem fogtok tudni mit kezdeni egymással, de van sok olyan akivel igen. Járj nyitott szemmel! 28F
2017. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy infj?
2017. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A világon a legelterjedtebb személyiségtesztnek a Myers-Briggs teszt tartható. A valós teszt elvégzéséhez egy 90 kérdésből álló tesztsorozatra kell válaszolni, mely a válaszok alapján beiktat a 16 létező személyiségtípus egyikébe. Ezen személyiségtípusok közül az INFJ a legritkább, állítólag a bolygó népességének mindössze 1%-a tartozik ebbe. Nemek szempontjából a nők 1.5%-a, míg a férfiak 0.5%-a INFJ.


Nem kezdenék bele a tulajdonságok felsorolásába, ugyanis ez számos honlapon, magyar nyelven is elérhető.

2017. aug. 22. 16:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki nyitott egy pici idősebb intp férfira (introvertált vagyok inkább, akiben a spontaneitás, ötletesség, kreativitás, tervező hajlam egyensúlyban van), rám írhat.
2017. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szegeden :( 24/F
2017. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én még sosem találkoztam másik INFJ-vel, ha bárki másik INFJ szeretne beszélgetni, tuti nagyon érdekes lenne!! írjatok lol 20/L
2017. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most találkoztam először ezzel a teszttel, és INFJ vagyok. Amit leírt, a jellemzés, tökéletesen rám illik.
2017. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet kérdező? Lettek barátaid, ismerőseid? :) Esetleg párkapcsolat?
jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!