Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kivel focizzak?

Kivel focizzak?

Figyelt kérdés

Elég retardált kérdés, de valakitől muszáj megkérdeznem a dolgot... 17 éves fiú vagyok.

Kisebb koromban (5 és 14 éves korom között) imádtam focizni, szinte mindennap lent voltam a pályán és játszottam. Edzésekre, meccsekre is jártam egy darabig.

Az akkori ismerőseim/barátaim kábé 80%-át focizás közben ismertem meg.

Azóta elég sokat változtam, nem nagyon merek emberekkel ismerkedni... sportolni idegenekkel meg aztán végképp nem.

A régi focis haverjaim már vagy magasabb szintre értek (tehát lassan már megélhetési focisták) vagy abbahagyták a dolgot, "kiöregedtek".


Nekem főleg nyáron a jó időben, elképesztően hiányzik a játék, de nem tudom mit tehetnék..

Egyszerűen már a gondolat is pánikkal tölt el, hogy elmenjek egyedül és összeverődjek idegenekkel. Viszont a haverjaim közül, mint említettem már kb senki nem lenne benne ilyenben.

Illetve, gondolom meglátszódna, hogy 3 éve nem is láttam labdát, emiatt még jobban félek ismeretlenekkel játszani.


2017. aug. 23. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
focizz orbánnal
2017. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Igen, keresd fel Orbánt a telke végében lévő stadionjában.
2017. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Én is akaroook Orbánnal fociznii! :DD
2017. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!