Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lesz párom valaha?

Lesz párom valaha?

Figyelt kérdés

19 éves fiatal lanynő vagyok egy fél éves gyerekel. a volt párom terhesen elhagyott, megcsalt pontosabban 2évig voltunk együtt. lesz még valaha normális párom aki nem játsza meg majd az érzéseit felém és a fiam felé? Igényes csinos vagyok..

rosszaló hsz-t nem szeretnék ha lehet..

köszi



2017. aug. 31. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal vagy még, úgyhogy biztosan lesz még párod.

Viszont azt senki sem tudja, hogy milyen lesz. Sajnos az ember általában nemcsak egyszer csalódik az életben. Szóval semmi garancia arra, hogy ezentúl mindig rendes, őszinte férfiakkal fogsz csak találkozni.

2017. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi, ment a zöld:)
2017. aug. 31. 11:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van rá esély hogy összeszedj egy megértő, rendes srácot magadnak. Viszont a gyerek problémás, ez sokakat elrettenthet a korosztályodból, viszont a 30as éveikben járó, már kiépített egzisztenciájú férfiak valószínűleg meg tudnának birkózni a feladattal, ők talán bátrabban mernének közeledni. Persze ez a te szándékaidtól is függ. Ha komoly, élettársi kapcsolat, akkor ahogy említettem, inkább a kicsit idősebbek között lehet érdemes keresgélni.
2017. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
utolsó! valszeg egy jo nagy paraszt vagy akit mutogatni kene. Komoly szöveg értelmezési problemaid lehetnek. Valami beutesed biztos van. de tudod szarba nem csapok. Ja es jelentelek.
2017. aug. 31. 11:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lesz, miért is ne lehetne?

Nincs általánosan meghatározva, hogy a fiatal anyukák egyedül maradnak, minden eset egyedi, ahogy minden életút is.

Engem valahogy meghatott kérdés (magam is nő vagyok, lassan abban a korban, hogy lehetne gyerekem, a kisbabák említésére is elérzékenyülök mostanában nyilván hormonok, mindegy, nem ide tartozik). Értelmes, intelligens nőnek látszol, sok hasonló gyerekes ismerősöm kezdett már új kapcsolatba, tehát miért ne sikerülne?

Utolsót én is jelentettem (bocs, hogy belekontárkodom, rossz érzés volt olvasni kívülállóként is)

Sok sikert :)

2017. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm aranyos vagy, neked is sok sikert😊
2017. aug. 31. 12:29
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy lesz! Egy gyerek egy normális férfinél nem lehet akadály hidd el !!! :) 22/F
2017. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 albánkissebség válasza:
100%
Szerintem lesz,biztos van aki bukik a csinos anyukákra :)
2017. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, nem lesz.
2017. szept. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Simán lehet még, ez egyáltalán nem kizáró ok, hogy van gyermeked.

Ilyesmi csak azokat tántorítja el akik amúgy sem komoly kapcsolatot szeretnének, aki meg valóban azt szeretne ő a gyermekeddel együtt fog szeretni.

2017. szept. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!