Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel foglaljam el magam a...

Mivel foglaljam el magam a szünetekben, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

A fülhallgatóm elszakadt és egyelőre nem kapok újat,tehát zenét nem tudnák hallgatni.Meg úgy alapjáraton is nagyon szar a telóm,szinte egy óra folyamatos használat után teljesen lemerül.Nem vagyok valami könyvmoly,meg úgy nincs is itthon sok könyv,amit olvashatnék.Szóval az evésen kívül nem igazán tudom,mivel foglalhatnám el magam.Ötletek?

És még mielőtt azzal jönnétek,hogy próbáljak meg barátkozni,összehaverkodni valakivel,nem fog menni.Az osztályom el van klikkesedve,már próbáltam egy csomószor feléjük nyitni,de mindig levegőnek néztek,és már nem is nagyon érdekelnek ők engem.A lényeg,hogy ez az utcsó év,szal ezt túl szeretném élni valahogy,aztán végre itt hagyom ezeket a nyomikat.

L



2017. szept. 2. 21:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
21%
Írj én leszek a netes haverod :)
2017. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2%

Ha a szüleid megengedik, szerezz be egy kisállatot, kutyát, cicát, tengerimalacot ( persze előbb nézz jól utána a helyes tartásnak), remekül eltöltheted velük az időt és társaságnak is nagyon jók.

Én amikor ilyen helyzetben voltam sokat olvastam, gitároztam, történeteket írtam.

2017. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
#2 Iskolában kisállat meg gitározás? Wtf
2017. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%
írhatsz nekem is
2017. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát,nem hiszem,hogy megoldható lenne egy kisállatot magammal vinni. :D Gitározni nem tudok,csak zongorázni,de azt elég nehéz lenne elcipelni a suliba.A regényírás még okés. :D
2017. szept. 2. 21:50
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Második vagyok, rosszul értelmeztem a kérdést, azt hittem tavaszi/őszi stb.szünetekre gondol.


WTF -.-

2017. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%

Rajzolj, kezedre, papírra, füzetbe, bárhová, én ezt csináltam suli szünetekben/órákon. Esetleg olvass verseket, az elgondolkoztató, így lefoglal, és elrepül az idő. :)

18/F

2017. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Menj el a sulikönyvtárba, és vegyél ki könyvet, ha nincs otthon elég könyvetek, mert azt a 10 percet tök jól el lehet vele ütni attól függetlenül, hogy nem szeretsz alapból olvasni, vagy helyezkedj be egy konnektor mellé és tedd töltőre a telódat. Akár a házidat is elkezdheted írni, és akkor legalább otthonra is kevesebb jut.
2017. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél egy kis keresztrejtvény füzetet és minden szünetben megoldhatsz belőle egy-két rejtvényt. Jó kis agytorna két óra közt szerintem. :)
2017. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Írj naplót az eseményekről.

Pl:


2017.09.20.

10:48


"Véget írt a matekóra, hála, majdnem elaludtam. Gizi nem volt, az a nyomi mitudomén a nevét helyettítettr, ja s Linda meg Atilla a bokor mög mentek, de nyomik, biztos szűlni fog... :D"

2017. szept. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!