Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel foglaljam el magam a...

Mivel foglaljam el magam a szünetekben, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

A fülhallgatóm elszakadt és egyelőre nem kapok újat,tehát zenét nem tudnák hallgatni.Meg úgy alapjáraton is nagyon szar a telóm,szinte egy óra folyamatos használat után teljesen lemerül.Nem vagyok valami könyvmoly,meg úgy nincs is itthon sok könyv,amit olvashatnék.Szóval az evésen kívül nem igazán tudom,mivel foglalhatnám el magam.Ötletek?

És még mielőtt azzal jönnétek,hogy próbáljak meg barátkozni,összehaverkodni valakivel,nem fog menni.Az osztályom el van klikkesedve,már próbáltam egy csomószor feléjük nyitni,de mindig levegőnek néztek,és már nem is nagyon érdekelnek ők engem.A lényeg,hogy ez az utcsó év,szal ezt túl szeretném élni valahogy,aztán végre itt hagyom ezeket a nyomikat.

L



2017. szept. 2. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
Én is ugyanígy vagyok. Én vagy netezek, vagy rajzolok, vagy akkorra hagyom a házit/tanulást.
2017. szept. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Annak semmi értelme sincs, hogy egyedül zenét hallgatsz a sarokban... Tanulj valamit, nem feltétlenűl tanagyagot (mondjuk ha érettségi előtt állsz nem rossz őtlet), hanem valamit ami érdekel.

Pl.: Én egyetemistaként napi 2-3 órát tanulok plusz dolgokat amiket nem tanulunk iskolában plusz még minden hátralévő időben ami marad az iskola és edzés után programozással töltöm.

Nem azért, mert stréber lennék, csak van egy dolog ami nagyon érdekel és élvezet azzal foglalkozni.

Ha találsz egy ilyen dolgot, mint nekem a programozás és az infromatika, akkor soha sem fogsz unatkozni....


Ne pocsékold az idődet zene hallgatással :S

2017. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A rejtvényújság jó ötlet, vagy olvass egy érdekes magazint, vegyél ki egy érdekes könyvet a könyvtárból (nem feltétlenül regényt). Én tervezgetni is szoktam a napomat/hetemet, tehát előveszek egy papírt és írok egy listát azokról a dolgokról, amiket meg kell csinálnom a közeljövőben. Vagy úgy általában bármiről szeretek listákat írni, pl. milyen országokba szeretnék eljutni stb.
2017. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, kilehet bírni, még ha csak a falat bámulod is azt az 5 perces szüneteket, ha meg nagyon unatkozol, meg miért nem tanulsz ? Nemértem miért kell más könyveket olvasni, fogod azt magolod kint a dolgokat...
2017. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én sem szerettem olvasni, de egyszer kaptam ajándékba egy nagyon jó könyvet és pont beteg voltam, volt rá időm. Onnantól kezdve kedvet kaptam, és falom őket. :) ha nincs elég akkor biztos van suli könyvtár, de talán még városi is. Én is onnan szoktam hozni, több a valaszték. Emellett a rajzolgatás is jó.


A kérdés látom hogy már nem aktuális, de hátha valakinek még szüksége van segítségre :)

2019. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!