Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet ezzel az érzéssel...

Hogyan lehet ezzel az érzéssel együtt élni?

Figyelt kérdés
A tudattal, hogy az egyetlen dolgot amitől boldogok lehetnénk egész hátralevő életünkben, nem érdemeljük meg, nem érhetjük el.

2017. szept. 5. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami nőről szól? vagy mégis miről? Pontosíthatnál kicsit.
2017. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"az egyetlen dolgot amitől boldogok lehetnénk egész hátralevő életünkben"

Ilyen nincs ám!

Szerinted mi a boldogság?

2017. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem csak egyetlen dologtól lehetsz boldog, csak te azt hiszed. És amiért hiszel benne, valóra is válik, és csak arra koncentrálsz hogy ez nincs meg.


Képzeld el, mintha én meg akarnák mászni egy hegyet eszközök nélkül, ezt soha nem tudom elérni. Én belevagyok ebbe bolondulva, és csak erre figyelek, és figyelmen kívül hagyom a rakat más többi dolgot ami boldoggá tehetne, szóval egy csapdát csináltam magamnak tévhitekkel amiben csak szenvedek.

Hasonlót csinálsz te is.

2017. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Minden embernek más jelenti a boldogságot.
2017. szept. 5. 23:01
 5/15 anonim ***** válasza:
De minden embernek több dolog jelenti a boldogságot, nem csak egy nő, akit ha elveszítesz megáll az élet, nem csak egy tárgy, ami ha elromlik, nincs tovább..nem csak egy eredmény, amit ha nem érsz el, nem lehetsz boldog..ha egy dologra teszel fel mindent ne is várj boldogságot.
2017. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha megkapnád is, semmi sincs biztosítva az életben, bármikor meghalhatunk, bármikor, bármit elveszíthetünk.
2017. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 BlackDahlia válasza:

Szerintem közhelyes, de az idő mindent megold.

Én pl. amikor szétmentünk az exemmel, és egyedül maradtam külföldön, azt hittem begolyózok.

Jó, hát nem egyszerű az élet, de változott azóta bennem ez az érzés.

Szóval, akármitől is érzed így magad, változni fog. Mert mindig minden változik. Türelem. :)

És ha padlón vagy, csak magadra számíthatsz igazán.

Mert amikor este mondjuk egyedül vagy, és nincs ott melletted senki, akkor neked kell tudni felemelni magad, és kihúzni a lelki mélygödörből. Okés?

Fel a fejjel. :)

2017. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Persze érthető, hogy semmi se tart örökké, de én érzem, hogy csak így lehetnék valaha boldog.
2017. szept. 5. 23:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
hát azt nagyon rosszul érzed
2017. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
de még mindig nem mondtál semmi konkrét dolgot..csak hogy van valami, ami nincs meg, de attól boldog lehetnél...de bármi is az, tévedsz..van más amitől boldog lehetnél. És pont az, amitől azt hiszed hogy boldog lehetnél, csak megláncol és nyomorba dönt, ahelyett, hogy keresnél mást helyette.
2017. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!