Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veletek is előfordult már,...

Veletek is előfordult már, hogy nagyon szerettetek volna beszélgetni szinte bárkivel de egyszerűen senkivel nem tudtatok?

Figyelt kérdés
Mit tettetek ilyenkor vagy hogyan oldottátok meg?
2017. szept. 9. 19:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Én most éppen ilyen hangulatban vagyok.


Kapcsolatot próbálok teremteni - írásban...

2017. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Észrevettem azt, hogy az önkifejezésemmel is gond lehet, mert zavarosan, túl bonyolítottan adom elõ a mondanivalómat, emiatt elõfordul, hogy nehezebben értik! Változtattam ezen, nem éreztetem azt sem, hogy szorongok, így könnyedebben megy a beszélgetés!
2017. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

11-es válaszoló vagyok.


Érdekes fejlemény történt mostanában az életemben. Sokáig hiába erőlködtem egy emberrel kapcsolatban, hogy meg tudjam fogalmazni, miért jó nekem, ha a közelében lehetek.


Mostanában ÉRETT BE a kapcsolatunk normál szintre. Ez azt jelenti, hogy mindenfajta elvárás nélkül elfogadjuk egymást jó és rossz tulajdonságainkkal együtt.


Persze IDŐ KELLETT ehhez... - a bizalom pedig végre-valahára egészségesen működik közöttünk.

2017. okt. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen... De nem adom fel, próbálom keresni a megfelelő embereket.
2019. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%

Hát épp most vagyok így! ^^

Az imént lettem túl egy kellemes sírógörcsön, de a falakon vagy a plüsseimen kívül máshoz úgyse tudok szólni. De még azokat se érdekli, szóval befogom inkább.

2019. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

Nekem is pont akkor tünik el mindenki amikor ràérek végre es pont hiànyozna valaki.


Ilyenkor megprobalok egyàltalàn csak az egyedüllétnek örülni. Füles be, egy kis bor, forro fürdö es kb beintek a vilàgnak.


Persze olyanok meg jelentkeznek akiket a hàtam közepére nem kivànok.


Nem tudom ez mi lehet. Mi lehet az oka.

2019. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen előfordul sajnos elég gyakran,és jól esik ha valaki rám ír
2021. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves 17-es válaszoló!


Privátban vagy itt a nyílt fórumon szeretnéd, hogy rád írjon Valaki? (Azt nem ígérem, hogy hosszas levelezések kezdődnek közöttünk, mert a földrajzi távolság miatt kénytelen vagyok most is lezárni egy elég jónak indult "barátságot".) Már majdnem működésképtelenné vált rövid idő alatt a táv ismeretség, amibe jobb híján igyekeztem belekapaszkodni...


Üdv:

egy érdeklődő

2021. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves 18 as inkabb privatban nyitottabb vagyok ,17 es voltam
2021. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!