Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valamit rosszul csinálok? 22/f

Valamit rosszul csinálok? 22/f

Figyelt kérdés
Sokszor kaptam olyan jellegű visszajelzéseket, hogy kellemes társaság vagyok, amikor új emberekkel találkozom. Ehhez képest akárkinek felhozom, hogy lógjunk együtt, akkor reflexszerűen mindig leráznak valamivel. Az ürügyek 3 kategóriába sorolhatók: család, meló, egyebek, ezek közül az utolsó a legnépszerűbb. Van értelme egyáltalán barátkoznom úgy, hogy szinte csak én teszek erőfeszítéseket, hogy egy barátságféle kapcsolat fennmaradjon? Kifogytam az ötletekből és eljutottam arra a holtpontra, amikor a reményhalam megdöglött, és egy tojok rája kezdett el érdekelni.
2017. szept. 10. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet olyan embereknél próbálkozol, akiknek már van baráti társasága
2017. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az emberekkel! Nekem is voltak haverjaim annó, egyszer nem jött el egyik sem egy motoros találkozóra sem. Nem érnek rá, nem érdekli őket, nincs pénzük. Nincs pénzük, mi? Aztán egy péntek este meg elisznak több ezreket, másnap meg nem is emlékeznek az egészre... Abbahagytam, nem hívok senkit sehova, elmegyek egyedül. Te is csinálhatod ezt. Semmi értelme az emberekbe energiát fektetni. Majd ha szükségük lesz valamire, amiben te tudsz segíteni, egyből megkeresnek! Velem is ezt csinálták, csak akkor már nem segítettem nekik. Én azt fogom csinálni, hogy veszek majd egy motort, és azzal utazgatom egyedül. Találd meg te is azt az elfoglaltságot, amit egyedül is szeretsz csinálni. És ha olyan emberek közé mész, ami a hobbiddal kapcsolatos, akkor olyan emberekkel ismerkedsz meg, akiknek a család és a munka mellett is lesz ideje összefutni vele egy sörre, vagy valami. Tehát rossz társaságban vagy jelenleg.
2017. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha leráznak nem akarnak veled lógni. Ha első 1-2 alkalommal leráznak vedd úgy hogy tényleg dolguk van, ne említsd nekik hogy tudod hogy csak leráznak. Ha harmadszorra is leráznak akkor fogadd el hogy nem akarnak veled barátkozni, de kérd meg őket hogy mondják el mi az oka ennek. Ne csesztesd őket, ha nem mondanak semmi konkrétat hagyd rájuk, de biztos lesz aki mond olyat ami segítségedre lesz.
2017. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!