Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha az ember nem él társasági...

Ha az ember nem él társasági életet abban tényleg meg lehet őrülni?

Figyelt kérdés
Eléggé antiszociális vagyok, mert nem igaz élek társasági életet. Elvagyok magammal, mert ez így nekem jó, de a hozzátartozóim aggódnak, hogy ebbe meg fogok őrülni.

2017. szept. 21. 18:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Hát sajnos én is ugyanígy vagyok. Általában jól meg vagyok egyedül is, de van, amikor úgy érzem szükségem lenne valakire. 17/L
2017. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Meg! Előbb-utóbb rájössz, hogy nem is olyan frankó egyedül lenni, aztán meg nagyon nehéz lesz betörni az iparba, azaz ismerősöket szerezni. Na akkor fogsz bekattanni.
2017. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Én 8 éve vagyok nagyon egyedül, mindig is szerettem egyedül lenni, de azért a jóból is megárt a sok... Én már a zárt osztályt is megjártam azóta. Nem hiszem, hogy mindenkivel megtörténik, de bele LEHET őrülni, az biztos...
2017. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Sose adatott meg nekem hogy társasági életet éljek, sose fogadtak el a körülöttem lévő emberek. És mostanra én már beleőrültem és öngyilkosságon gondolkodok. Mert képtelen vagyok emberi kapcsolatokat kialakítani hiába próbálom és így nem bírok élni
2017. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen, tényleg bele lehet őrülni. Általában öngyilkosság a vége a dolognak. Van a 3-as szabály: Levegő nélkül 3 perc, víz nélkül 3 nap, étel nélkül 3 hét, emberi kapcsolatok nélkül 3 hónap HALÁLOS.
2017. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Csak akkor lehet beleőrülni, ha bebeszéled magadnak. Akkor van baj, ha semmilyen emberi kapcsolatod nincs. De ha van családod, ismerőseid, akkor nem fogsz beleőrülni.
2017. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. szept. 21. 19:08
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Persze. Ez mèg nem is minden.

Ha a dinnye magját vèletlen megeszed, akkor a gyomrodban csírázik ki.

2017. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%

*asszociális (nézz utána a különbségnek)


Az ember alapvetően társas lény, de a társasági élet mivolta személyfüggő. Én jobban érzem magam egyedül és ez nem jelenti azt, hogy magányos vagyok. A magányba azért egy idő után bele lehet őrülni. Viszont ha jól érzed magad akkor meg mond meg ezt a hozzátartózóidnak, hogy ne agódjanak, mert neked ez így jó. Ha majd társaságba akarsz menni akkor mész.

2017. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Amíg van elég fű a közelben, addig minden oké. :) Hátratart az őrülettől.
2017. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!