Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet, hogy azért nem vagyok...

Lehet, hogy azért nem vagyok társasági ember, mert egyke vagyok?

Figyelt kérdés
Egészen kiskoromtól kezdve hozzá voltam szokva, hogy egyedül játsszak, elszórakoztassam magam. Lehet, hogy ezért nem szeretek társaságban lenni? Vagyis inkább teljesen jól érzem magam egyedül, nem igénylem a társaságot. Ez normális?
2015. ápr. 5. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem, hgy van osszefugges akozott, hogy egyke vagy meg akozott, hogy nem vagy tarsasagi ember. Nekem van testverem es megis ilyen vagyok en is mint te szoval szerintem nincs osszefugges. Normalis, hogy ilyen vagy, ezt hivjak introvertaltnak.
2015. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nekem van testvérem, mégsem vagyok társasági ember. Sőt, feszengek sok ember között, legalább ha ismeretlenek. Egy szintig normális, van aki csak nem szereti a tömeget, de van hogy más van a háttérben.
2015. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez is lehet... Bár egyke ismerősöm szerintem pont azért szeret annyira társaságban lenni, mert nincs testvére és így élvezi a figyelmet.
2015. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is egyke vagyok és rengeteget voltam egyedül egész életemben, mégse vagyok ilyen. Mindig is arra volt igényem, hogy legyen társaságom, már régen is alig vártam, hogy átjöjjön valami korombeli, hogy ne kelljen egyedül játszanom. A mai napig ilyen vagyok, akkor érzem magam a legjobban, ha sokat vagyok társaságban, úgy érzem, akkor élek igazán. Persze egyedül is jó, csak kevesebbet van igényem egyedüllétre.
2015. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Tuti, hogy nem csak azért. Van egyke barátnőm, akinek nagyon kiterjedt baráti köre van. Mondjuk az is kérdés, hogy mennyire szocializálódott gyerekkorában az egyke, mert a szüleinek is sok barátjuk, ismerősük volt.
2015. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!