Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Zavar a magány?

Zavar a magány?

Figyelt kérdés

Bizony, zavar.

A magány az a jó megjelenésű kis bunkó. Kezdetben egyedüllétként mutatkozik be, és értékeled, hogy milyen rendes, mennyi idő van magadra, a gondolataidra, a fejlődésedre. Voltaképp szeretnem kéne téged. Nem is tudom, hogy hova tegyelek.


Köszönöm szépen a netpincérnek is, hogy létrehozza a tökéletes panel bunker fenevadakat. Kedvenc beszélgetőpartnerem is a pizzafutár, jattot is kap.


A tudatmódosítás nem oldja meg a problémát. Persze nem mintha megoldani szeretném.


Ilyenkor élvezem azt, hogy mintha picit más lennék. Többet figyelek az utcán. Többet csalódok. Többet beszélek magamban. Többet recsizek. Többet tapasztalom, hogy én jó embernek számítok. Mégis úgy érzem, hogy ez a hír sajnálatos.

Többet álmodom. El is mesélem, most épp min fantáziálok, mert miért ne.


Megismerni valakit, aki elvarázsol. Kis dolgokkal persze. Felszedi a szemetet a földről, és mosolyog. Mélyen az ember szemébe tud nézni, hogy a legjobbat hozza ki belőlük. Egy szerető szív, aki bármikor segít.


Valami ilyesmi hiányzik az életemből. Nem barátnőre gondolok, de attól függetlenül szeretnék szerelmes lenni. Valamibe, valakibe, valakikbe. Nincs szerelem a közvetlen életemben.


Talán meg is válaszoltam magamnak... De ha gondoljátok, legyünk ilyen magányhaverok, akik bemutatják a magányukat.


Mert hát miért ne? Csak jólesik nektek is!



2017. szept. 26. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Minden tiszteletem költő Úr! Engedje meg, hogy vizuálisan szemléltessem az én magányomat. [link]

Valahogy így néz ki és igen zavar 🤣

2017. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok költő, viszont nagyon tetszik a hely, ahol barangolsz.
2017. szept. 26. 22:21
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom. Én sosem voltam magányos.
2017. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

A magány legalább valami. Egy érzés, nem az a gyilkos üresség.

Kellemes vágyódás ami semmiben nem tud feloldódni. Kivéve a képzeletben talán, amikor csak ülök és megy egy film a fejemben ami pár pillanatra felvidít, vagy amikor éjjel lefekszem és a sötétben már a párna vagy a paplan is egészen emberszerű lesz. Utóbbi világa az alvás előtti relaxált érzéssel párosítva az egyik legcsodálatosabb érzés, ezért is készít ki az inszomnia. Mi az hogy ezt is megvonták már...

2017. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
Szép írás. Érdekes, engem például nem igazán zavar. Szeretek egyedül lenni. Szeretek furcsa hangulatokat, pillanatokat átélni, ábrándozni. Persze nekem is hiányzik valaki, de akkor a magánytól el kellene köszönni és ki kellene lépni a való világba. Próbáltam már, nem igazán tetszett, annak ellenére, hogy szerelmes voltam. Talán...
2017. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Eddig nem zavart,de most már olyan állomásához érkeztem a sorsomnak, ami nagy jelentőségű, és nagyok a nehézségek is. Már jó lenne egy társ. Ebben az évben jött ez elő bennem, hogy jó lenne valaki, akit napi szinten ölelhetek, aki ott van, és támogat, és persze én is támogatnám őt. Szóval , akivel együtt élhetnénk pl, vagy gyakran találkoznánk, egy csapat lennénk, társak.

Biztonságérzet, kiegyensúlyozottság, kényelem, harmónia.

Most ezek a szavak még csak úgy eszembe jutottak ide, szóval gondoltam leírom. Talán ide illenek, jók ide.

2017. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha a magányomnak neve lenne, biztos olyan lenne, amit nem lehet becézni. Folyton benéz az ablakon. Kinézek, hogy lássak valami őszit, szürke eget, kopasz fákat, fénytelen zöldet, ő pedig a hideg pázsiton fetreng, rám mered, és én úgy húzódok vissza a függönytől, hogy azt kívánom, bár karokat növesztenének a fűszálak vagy a levelek, és fognák meg a kezem, ha már én úgysem sétálhatok kézen fogva felettük valakivel, aki minden mozdulatomból képes leolvasni, milyen érzés azt a pontot kutatni a szemeimmel, amibe nem lóg a magány, keserűvé színezve a látképet. És mindent kényszeresen összefogdos, mint egy baba, akinek még a tenyerén van az étlap. Összemagányozza. Nem ihatok a kedvenc bögrémből anélkül, hogy ne legyen rajta a nyoma. Mellém fekszik éjjelente, de még csak válla sincs, amire ráhajthatnám a fejem. Dobálja utánam a szavakat szüntelen, és én nem tudom eldönteni, hogy szeretem, vagy gyűlölöm. Ő legalább itt van. Bár a társasága inkább nyomasztó, mintsem szórakoztató, annak ellenére, hogy igen jó humora van, őszinte. A legőszintébb, amit valaha ismertem. Olyan kegyetlen természetességgel mondd ki mindent, hogy miközben az általa okozott sebeimet próbálom sebtapaszokkal leragasztgatni csak azt tudom mondani, hogy köszönöm. És senki sem hallja, ahogy ezt mondom a függöny mögött állva.

Arra a nyugalomra vágyom, amit a magányom hiánya okoz.

Csatlakozhatok magányhavernak?

2017. szept. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%
1Mózes 2:18."És Jehova Isten így folytatta:"Nem jó az embernek egyedül, alkotok neki segítőt, mintegy kiegészítőt."... Akár egy társ, vagy egy közösség fontos a része az életünknek. A jövőben pedig gyökeresen megváltozik az emberiség életstílusa. A Biblia feltárja, hogy ketté lesz választva, mindenki a döntése szerint él vagy hal. Miért? A válasz ebben a könyvben van.
2017. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
Amennyiben vonz és hasznodra válna egy homoszexuális párkapcsolat írj nekem bátran!
2017. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Én szeretnék a magànyhaverod lenni, már ha pesti vagy, és hajlandò találkozni. Elképzelhetetlen és keserü ezt mondani, de minden szavadat értem ,érzem -és valamennyi vájja a husom.


25f

2017. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!