Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok, mit...

Nagyon magányos vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, van egy párkapcsolatom és szeretem a sulit ahová járok, de rettentően magányosnak érzem magam, ugyanis nincsenek barátaim. Évek óta küzdök ezzel a helyzettel, és bár kijövök a körülöttem lévőkkel, nem tudok barátságokat kialakítani. Vártam, hogy ez megváltozzon, ha új közegbe kerülök, de sosem történt meg. Sokat sírok és nem élvezem úgy az életet, ahogy megérdemelném. Mindig minden ismerősömtől bulizós sztorikat látok/hallok és nekem is nagyon hiányzik, hogy legyen egy ilyen része is az életemnek. Nagyon tönkre tesz ez lelkileg és úgy érzem, nem tudom megélni a fiatalságom. Mit tehetnék?

2017. szept. 27. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
eltelt 7 perc. szerintem minimum ennyi privát üzenetet kaptál önzetlen, barátkozós férfiaktól :D
2017. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Tanulj meg gitározni és énekelni.
2017. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Helló . Velem szívesen barátkozhatsz ☺ 19F teszek róla ne légy magányos😀
2017. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Psychopathist ***** válasza:
73%

Szoktál kezdeményezni?


Ha jól kijössz a körülötted lévőkkel,próbáld meg ezeket a kapcsolatokat elmélyíteni. Hívd el őket kávézni,bulizni. Próbálj meg kicsit nyitottabb és magabiztosabb lenni,az ilyen embereket hamar észreveszik és elkezdi érdekelni az embereket.


Esetleg a párkapcsolatod által is próbálhatsz új ismeretségekre szert tenni,ez is egy lehetőség a barátság kialakulására.


Suliban érdemes lenne pár emberrel megtalálni a közös pontokat,mert viszonylag sok időt töltötök együtt,így talán könnyebb is lehet megkedvelni a másikat.


Neten is lehet ismerkedni,bár sajnos nehéz normális embereket találni,akikkel érdemes találkozni,időt tölteni,viszont nem lehetetlen.


Ragadj meg minden lehetőséget és pozitívan állj hozzá,örülj az apró lépéseknek is.

2017. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor valahogy minden srác barátkozni szeretne. :D


Egyébként együtt érzek veled ha ez segít, velem is hasonló a helyzet. Bár engem azért ez nem keserít el ennyire.

2017. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tedd össze a kezed, mert neked legalább van kapcsolatod. Nekem az sincs, barátaim sincsenek. Tőlem magányosabb ember nincs a földön. Régebben még bemeséltem magamnak, hogy egy lány barátot szeretnék, miközben minden pillanatban ennél komolyabb kapcsolatra vágytam és vágyom. Neked kapcsolatod meg már van, így nem írok privátban. Ha lányként csúnyának érzi valaki magát, az bármikor írhat, szívesen barátkozom. Így talán nem jön meg az étvágyam. Bocs, ha bunkó voltam. F
2017. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Hali, ha gondolod írhatsz nekem is.:'D

17l

2017. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hát ezt mintha én írtam volna :( ha gondolod írj egy privátot és beszélgethetnénk


19/L

2017. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Nekem is irhatsz, ha szeretnel :) 23l Bp
2017. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha van párkapcsolatod, hogy lehetsz magányos? A bulizás hiányzik? Vagy rossz a párkapcsolatod? Van olyan is, hogy párkapcsolati magány. Miért nem mentek el együtt bulizni, szórakozni, moziba, rendezvényekre, stb.?Ott ismerkedni, barátkozni is lehet. Vagy iratkozz be valahova, mit tudom én:táncolni tanulni, énekkórusba, szövőszakkörbe, tornára, bármire ami érdekel és amire lehetőséged van.

Ellentmondásos amit írsz:szereted a sulit,de ott is magányos vagy.Akkor hogy szereted?

2017. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!