Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az az ember aki egyedül érzi...

Az az ember aki egyedül érzi jól magát magányos?

Figyelt kérdés
Vagy az ilyen embereket hogy hívjuk? Aszociális?

2017. szept. 27. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
introvertált
2017. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

"Az az ember aki egyedül érzi jól magát magányos?"

Pont hogy aki rosszul érzi magát egyedül, az a magányos.


Magányos embert úgy képzeld el, hogy egyedül érzi magát, szüksége van társaságra.


Aki egyedül jól érzi magát, nem lehet behatárolni hogy ő milyen, milyen személyiségzavara van, vagy bármi ilyesmi, mert ezer ok miatt jól érezheti magát egyedül.

Lehet pszichopata, aszociális, hiperérzékeny akinek szüksége van egyedüllétre hogy feltöltődjön, lehet csak szimplán olyan ember aki megunta az idegesítő embereket..

2017. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen vagyok, és egyáltalán nem érzem magam magányosnak.
2017. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

A magányos hiányt él meg, attól szenved.

Aki egyedül van, nem magányos, nem szenved.

A magányos ember nem jó társaság, mert állandóan a nyakadon lóg.

Egy egyedülállónak sosem lesz szimpatikus egy magányos ember, mert az egyedülálló nem szeret bébiszitterkedni, pelenkázni.

Egy magányosnak csak egy másik magányos lehet szimpi. Egy normális nem fog összejönni egy depresszióssal.


Az aszociális, pl. Nem mer elmenni egy folyosón, ahol sok ember van. Kerüli a szemkontaktust. Nem mer elmenni nagy bevásárlóközpontba. Hiába okos, nem végzi el az egyetemet, mert nem mer bemenni, konfrontálódni. Az a rögeszméje, mindenki őt nézi, mindenki róla beszél. Mindenki rajta nevet. Ja, persze, észre sem vették, csak álmodozik. Nem kap figyelmet.

2017. szept. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#˘4

Az egyedülálló sem egyenlő azzal, hogy valaki egyedül érzi jól magát. A TIPIKUS "egyedül érzi jól magát" ember éppen ezért nem vállal gyereket sem, pont azért, mert ha gyerek van, akkor már nincs egyedül, azaz nem érzi annyira jól magát.

2017. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én 48 éves férfi vagyok,soha nem voltam nővel,férfival,és nagyon jól megvagyok!
2017. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ezen elcsodálkoztam. Nem is hiányzik?
2017. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki nem tud egyedül lenni egy percre sem azzal van a gond. Èn is jól elvagyok magammal..
2017. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!