Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rondák, mellétek se ül le...

Rondák, mellétek se ül le senki a buszon/vonaton?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 17:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%
Én nem szoktam se buszozni, se vonatozni, szóval fogalmam sincs. :D
2017. okt. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Küldj egy fotót, kíváncsi lennék mégis mit értesz "ronda" alatt. Én sem ülök le szívesen mások mellé, meg mellém sem szívesen ülnek, és szerintem ennek semmi köze a külsőhöz.
2017. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
18%
Nem, mert nem utazok vonaton.
2017. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%
Akkor ezek szerint gyönyörű vagyok... Nem, csak kicsi, szeplős, és az a tipikus "jókislány" kinézetem van, ami miatt az emberek nem hogy leülnek mellém, hanem még beszélni is kezdenek, BÁRMIRŐL. Aztán elég egy nézés, hogy rájöjjenek, hogy az aranyos külső mögött sötét lélek lakozik, aki nem kíváncsi az agymenésükre, és abbahagyják.
2017. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 repedtfazék válasza:
65%

Mi a szépség?...és mi a rondaság?.....

Szerintem amire az emberek gondolnak, csak a bőr-kötőszövet és zsírszövet valamilyen aránybeli elrendeződése...

Lehet, hogy nekem tetszel....és lehet, hogy engem tartanak rondának, a másik pedig téged szépnek lát...A bensődet nem látja senki...ezért semmilyen következtetést ne vonj le belőle.

Leülés kérdése teljesen más...sokat utazom,..manapság ha megoldható, az emberek nem szeretnek a másik szférájába/közelségébe/őt körülvevő aurába beleülni...sokszor ülnek mellém és vannak napok, mikor senki,... inkább állnak....nem megmagyarázható ok miatt...


/egy fiatal nyugdíjas/

2017. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mellém szerintem ez azért mert csúnya vagyok, hanem mert furcsán nézek ki és direkt csúnyán nézek mindenkire hogy "b4szki le ne ülj mellém"
2017. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg a kérdést, ti mi alapján ültök le valaki mellé?

Én senki mellé nem ülök le, mert egyszerűen zavar hogy meg kell kérdezni szabad-e a hely. Meg nem tudok így lányokkal ismerkedni, ahhoz túl amatőr vagyok :)

2017. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Az új kérdésre válasz:

Ha tömve van, akkor is inkább nőkhöz ülök le, akkor mindegy, hogy idős, fiatal, stb. Ha kevésbé tömött, akkor középidőshöz szoktam leülni. Ha átlagos, akkor alapból üresbe ülök, amibe tuti, hogy 1-2 megálló múlva jön egy idős bácsi, nő, vagy épp nem egy szimpi egyén.

2017. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Vannak lányok (nők), akik nem babaszépek, de ha ápoltak (piercing, tetkó, színes haj nálam kizáró ok), akkor jobban megnézem őket, mint amelyik szép és beképzelt...
2017. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#9 Jól is tetted,még is mi törtenhetett volna? :D Ha szép a lány akkor te úgysem kellesz neki,mert ismerik rajtad kívül jobb fiúk.
2017. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!