Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rondák, mellétek se ül le...

Rondák, mellétek se ül le senki a buszon/vonaton?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 17:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mellém se szoktak, csak ha máshol már nincs hely (akkor sem mindig). Ha nincs tömve az adott jármű, sokan még másik ajtóhoz is mennek leszállásnál. Ennek csak örülök, mert rühellem az embereket, és a közelségüket, más okokból.

(Minden nap fürdök és mosom a fogaim, hetente kétszer mosom a hajam, használok dezodort, a ruháim tiszták, épek, az időjárásnak és az alakomnak megfelelőek, valamint normális alakom van. Szóval tényleg ronda vagyok, nem ápolatlan.)

2017. okt. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Felénk rengetegen utaznak. Mindig tömve vannak a buszok. Itt senki nem válogat egy fáradt nap után oda ülök ahol hely van. Ha nincs akor álva utazom!
2017. okt. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mellém sem szoktak leülni, csak akkor, ha ha nincs hely, de akkor is csak idősek...... Mondjuk az igaz, hogy ronda vagyok............ Minden lány elutasít a kinézetem miatt....... 21/F
2017. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Huszonhármas, hogy mondhatsz ilyet, hiszen még nem is találkoztál minden lánnyal. (Woody Allen után szabadon)
2017. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!