Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen a padlón vagyok, és...

Teljesen a padlón vagyok, és nem bírok felállni, akkora a magány bennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A külvilág azt látja csak, hogy mennyire jól elvagyok egyedül, vidám, szorgalmas nő vagyok, de belülről...

Sosem tudtam barátkozni, kapcsolatot kialakítani, utálom magam, a kinézetem, a dagadtságom(fogyózom most is, de undorodom a tükörképemtől),és ez az érzés csak felerősödik, mivel magányos vagyok. Nincsenek barátaim, vagyis 1 ember van, de vele ritkán találkozom, minden nap egyedül vagyok, családommal élek még, de magányban. Nekem még sosem rendeztek szülinapi partyt, sosem jött még át senki hozzám, sosem voltam senkivel sem kirándulni, strandon, sosem menetem el hétvégén barátokkal csak úgy mászkálni, mert nincs kivel. Munkahelyem jól elvagyok a kollégáimmal, de ennyi, a magánéletben nem találkozunk, ott már mindenkinek meg van a maga kis családja. Érzem, hogy már nem bírom, annyira hiányzik ez a fajta közösség az életemből. Nem iszom, nem dohányzom, nem járok bulikba, discóba, sosem szerettem ezeket,úgy érzem a 4 fal tönkreteszi az életem, és felakarom már adni. Társkeresőn próbálkoztam ismerkedni, de hosszabb távú kapcsolat nem alakult ki. Mit tegyek? Hogy szedjem lelkileg össze magam? Nem bírok felállni a padlóról már.


2017. okt. 8. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

"Nem iszom, nem dohányzom, nem járok bulikba, discóba, sosem szerettem ezeket,úgy érzem a 4 fal tönkreteszi az életem, és felakarom már adni. "


Mintha számítana valamit az, hogy iszol, dohányzol vagy discoba jársz.... bulikat azért nem emlitem, mert minden embernek más a buli.....

Felakarod adni? Akkor meg mi ez a sirankozás?

Mozdulj ki, nem a 4 fal teszi tönkre az életed, hanem Te saját magad ezzel a hozzáállással.

2017. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a bulizással semmi baj sincs mindaddig, amíg normális keretek között teszi azt az ember...a mondandóm lényege az lenne, hogy egy buliban nagyon könnyen tud az ember ismerkedni/barátkozni. A helyedben én gyakrabban mozdulnék ki otthonról, mert a négy fal közt tényleg nem fogsz egyről a kettőre jutni. Remélem minden rendben lesz, szép napot!
2017. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Folytasd az önsajnáltatást és siránkozást, ahelyett hogy felállnál és kezdenél magaddal valamit. Valami biztos fog történni...
2017. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első lèpès önmagad elfogadàsa lenne! Nem a világgal van problèmád, hanem saját magaddal (a testsùlyoddal) ès ezen csak te tudsz vàltoztatni. Nagyon jòl teszed, hogy fogyòkùràzol, csak ìgy tovàbb! Ha sikerrel jársz ès vègre tetszeni fogsz önmagadnak, akkor sokkal könnyebben fogsz nyitni ès nagyobb esèlyed lesz egy hosszùtàvù párkapcsolatra is. ;) Mèg egy dolog.. Èn azt vallom, hogy a test ès a lèlek együtt "gyógyul". Keress fel egy pszichològust, segít az önbizalmad helyreállìtàsában!
2017. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Allj fel, szedd a cokmokod, es indulj el. Zard ki a fejedbol az osszes felelmet, hogy nehez, hogy nem lehet, hogy mi lesz. Lehet kikotsz a vilag masik felen, de jobb eleted lesz. Utkozben hatalmas valtozasokon mehetsz at es a kornyezeted is gyonyoru lesz. En ezt tettem, nekem bevalt.
2017. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt most kapni fogsz egy csokor levelet, csak mert megemlítetted, hogy lány vagy.


Amúgy meg szerintem kezdj el kicsit kiszakadni a világodból. Ne a szobában a 4 fal között társkeresőn ismerkedj, hanem a való életben. Nézz körül a kinti világban, senki sem tökéletes, és a férfiak sem mind vékonyak, arról nem beszélve, hogy a férfiak közt is van sok akik nem feltétlen a vékony nőket szeretik.


Ez az egész nálad dől el, adhat bárki bármilyen tanácsot, de ha nem teszel érte, hogy jobb legyen akkor egy év múlva is itt fogsz tartani.

2017. okt. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!