Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kezdem elveszteni az uralmat...

Kezdem elveszteni az uralmat magam felett?

Figyelt kérdés
Szociális szorongásos zavarban szenvedek és hát nem valami fényesek a napjaim. Napról napra azt érzem innen nincs kiút. Mindig újabb kihívások egyre több felhalmozódó probléma. Nem rég viszont lett barátnőm de vele is csak a baj van. Kezdek egyre furább lenni. Időnként elvesztem magam felett az uralmat. A személyiségem teljesen kifordult kezdek minél rosszabb dolgokra vágyni. Beteg fétiseim lettek,mintha a sötét énem uralni akarna. Mindenképp szeretnék kijutni ebből a sötét alagútból. Esetleg valami tipp mivel győzhetném le? 17/f

2017. okt. 8. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Tanulmányozd a Bibliát. Én nem vagyok vallásos, de volt sötét időszakom, és akkor segített.
2017. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Menj el sétálni, egy közeli erdőbe/parkba! Engem nagyon ki tud kapcsolni egy jó hosszú séta!

Vagy ha ez nem vállna be, keress valami hobbit! Gondolok itt festésre, rajzolásra, fotózásra! Ez is le tudja kötni az embert!

Vagy ha szereted a társaságot(valamennyire), menj el könyvtárba! Biztos vagyok benne, hogy találsz majd neked való könyvet! Remélem tudtam valamennyit segíteni!:)

2017. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt 17 evesen nekem most megrosszabb lett 24 evesen.
2017. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán menj el orvoshoz...
2017. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi mindenkivel megesik. Nem lattal meg kepregenyt? A hosok fejeben is kavarog neha egy ket hulyeseg mikor a szomszed neni felcseszi az agyukat. Razd meg a fejed, felejtsd el a faroksagokat ami eszedbe jut, szabadulj meg a nyugjeidtol es nezz korbe milyen szep is az elet. :)
2017. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy ne ijedj meg! Tudd, hogy más is volt hasonló helyzetben.
2017. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hagyd kitörni,ami benned van. Ha elfojtod az érzelmeidet neurotikus,vagy pszichotikus lehetsz.
2017. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!