Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van rajtam kívül ilyen...

Más is van rajtam kívül ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimnáziumot. Az általános iskolában se voltak barátaim, itt sincsenek. Próbálok nyitott lenni, barátkozni, de sajnos nem megy. Vannak felszínes barátságaim, néha járok ide-oda. Viszont egy igazi barátságom se volt még, sosem oszthattam meg semmit senkivel, csak úgy voltam mindig. A környezetemben lévő fiúk is nyomulnak rám, hiába mondom nekik hogy hagyjanak békén. Nem tudok ez ellen semmit se tenni, mivel iskolában és az osztályban is vannak ilyenek, így a velük való találkozást nem lehet kiküszöbölni. Sokszor vagyok ideges, feszült. Családi hátterem nem jó, de nem is rossz, szüleim együtt vannak, szeretik egymást, csak éppen engem nem. Volt már arra példa hogy vagdossam magam, az utóbbi időben is rákaptam eléggé.

L



2017. okt. 21. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem hasonló dolgok vannak de egyáltalán nincsenek emberi kapcsolataim. Szóba se nagyon akarnak állni velem hiába próbálok, nemhogy barátkozni
2017. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha vagdosod magad, az nyilván látszik, ha rövidujjúban vagy.

Én biztos nem barátkoznék olyasvalakivel, aki vagdossa magát.

2017. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltam, vagyok és még leszek. Én sosem változom. Sosem fordultam a késhez, nem vagdostam magam, egyszerűen csak magányos vagyok. Rám nem nyomultak a fiúk, de a lányok sem, mert alapvetően nem az ő dolgok a kezdeményezés.
2017. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Tudom,nehéz nagyon,hasonló helyzetben voltam,èn is rákaptam a vagdosásra,de aztán rájöttem,hogy inkább csak rontok a helyzeten,nem oldd meg semmit,dupla fájdalom az egész.Biztos neked is vannak céljaid,ha eleget küzdesz,sikerülni fog!Ilyenkor a legnehezebb,de hidd el,menni fog!

El lehet nyomni a rosszat a jóval,csak nagyon nehéz harcolni érte,de remélem sikerülni fog!

2017. okt. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy még olvasod a válaszokat. Igen, sokan. Én eddig csak a kés megfogásáig jutottam el, de nem vágtam bele. A legtöbb fiatal beszűkült érdeklődési körrel rendelkezik, így csak azokkal képes barátkozni, akire nagyon hasonlít. Az altalánosban nekem csak egy barátom volt, de a másik osztályban, így nem gyakran láttuk egymást. Őt nem igazán érdekeltem, csak akkor ha őt közösítették ki. Akkor tudtam vele beszélni azon a héten, de a hétvége után már el is felejtett. Amikor ilyen kérdéseket olvasok, nagyon rosszul érzem magam, mert én szeretnék segíteni, de így online nagyon nehéz.

F

2017. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Belőled, kérdező, tuti tetovált lány lesz. Egy ilyen nő, aki imádja a fájdalmat, nem is kérdéses, hogy kivarratja magát.
2017. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!