Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Németországban vagyok utcára...

Németországban vagyok utcára kerultem. Éhes vagyok nagyon. Félek elaludni, hogy a dolgaimat nehogy elopjak. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Nagyon magam alatt vagyok. Mèg ilyen helyzetbe soha nem kerultem. Nem tudok megtartani egy munkahelyet sem, mindenhonan kikozositenek amiert nem beszèlek sokat. Adjatok valami ötletet, hogy most mihez kezdjek. Segitsègkèrès a tesvèreimtől kizárt, mert nagyon szègyelnèm magam, nekik is van elèg gondjuk.A telom mèg 65 százalèkon van
2017. okt. 23. 00:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Menj be egy hajléktalanszállóra vagy egy rendőrségre, és ott kérdezd meg merre van a legközelebbi hajléktalanszálló.
2017. okt. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Kitartas, keregess ossze kajara valot, aztan nehany nap szinten keregetes es valami olcso hostel, aztan keress uj melohelyet, kozben tanulj nyelvet, pl youtube videok, vagy ha nem lesz neted, akkor konyvtarbol konyvek, utcai beszrlgetes.. menni fog, gondolom a nyelvtudasod hianyos a beszedhez egyelore
2017. okt. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2017. okt. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a Magyar Nagykövetséget, hátha tudnak segíteni, hogy haza jöhess
2017. okt. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg néhány éjszakára templom befogadna

(Vagy kórház)

2017. okt. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Hajlektalanszállon kapok kaját? Gondoltam arra hogy koldulni fogok de ez nekem nagyon nem fog menni. Nürnbergbe vagyok
2017. okt. 23. 01:06
 7/32 anonim ***** válasza:

A kérdés azért eléggé kamuszagú.


Ha nem az, egyszerűen szólj a testvéreidnek és gyere haza vagy keress egy másik munkát.


(Németországban nem nagyon hiszem, hogy lennének hajléktalanszállók, a német állam figyel arra, hogy a németek ne kerüljenek utcára. Aki mégis utcára kerül/nincs pénze, annak biztosítanak normális lakhelyet. Aki az utcán van az vagy nem német migráns vagy olyan aki az utcán akar élni.)

2017. okt. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Keresd meg a Máltaiakat

(Malteser) Hátha tudnak segíteni

2017. okt. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Van még pénzed?

Vonattal utazz föl Berlinbe és jelentkezz ott

a Magyar Nagykövetségen

2017. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Kaját meg kukából
2017. okt. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!