Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az hogy az ismerősei...

Miért van az hogy az ismerőseim hétvégén totál használhatatlanok, alig elérhetőek?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok és javarészt facebookon tartom velük a kapcsolatot vagy telefonon. Hétköznap még úgyahogy el tudom őket írni, tudok velük beszélni, de hétvégén alig. Telefont nem veszik fel, facebookon nem elérhetőek vagy csak nagyon ritkán. De miért van ez, amikor azt gondolnám hogy az emberek amúgy meg hétvégén jobban ráérnek mint hétköznap?
2017. okt. 28. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hétköznap suliban vannak, ahol a legtöbben egész nap nyomkodják a telefont, mert annyira nem érdekli őket az egész, este meg, amikor hazaérnek, nem mennek inni, meg bulizni, mert másnap korán kell kelni, ezért szintén van idő facebookra. hétvégén meg esetleg találkoznak emberekkel, elmennek kikapcsolódni, elutaznak valahova, az azért jobban leköti az embert, mint a tanulás, ezért nem foglalkoznak az internettel. szerintem logikus :)
2017. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"azt gondolnám hogy az emberek amúgy meg hétvégén jobban ráérnek mint hétköznap?"


Én például pont úgy gondolkozom, hogy ha már egész héten "rendelkezésre kell állnom" mindenkinek akkor legalább hétvégén hagyjanak békén.

2017. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
maguknak valók, önző emberek. Csak ennyit jelent tömören.
2017. dec. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!