Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy bár társasá...

Miért van az, hogy bár társasági ember vagyok, én senkinek nem hiányzok igazán?

Figyelt kérdés
Én az a típus vagyok, aki mindig keresi a barátaival a kapcsolatot. Most viszont, hogy kijöttem külföldre tanulni, ami egy tök izgal,as helyzet, azt veszem észre, hogy korábbi legjobb barátaim egyáltálán nem keresnek. Meg úgy általában is mindig csak én keresek embereket. Még a szüleim se hívnak túl gyakran. Van pár olyan ismerös, akire számíthatok, de úgy érzem öket is túl sokat nyaggatom (idösebb ismerösre gondolok, akitöl néha tanácsot kérek ebben-abban). Soha nem éreztem még magam ilyen egyedül.
2017. nov. 1. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem se szokott senki keresni legfeljebb akkor ha nincs más akkor én is megfelelek.
2017. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"korábbi legjobb barátaim "-Hah, vajon ők is ezt gondolják rólad? Szerintem túl sok felszínes kapcsolatod volt és ez most látszik meg igazán.
2017. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ilyenek a kapcsolataim, biztos vagyok benne, hogy ha elmennék, megszakadna az összes. Nehéz elmélyíteni a barátságot, ezek szerint neked sem ment idehaza. De szerintem ne ezzel foglalkozz most, ott kint is lehet sok új ismerőst szerezni, nyelvet tanulni közben, és még az is lehet, hogy valakivel nagyon jó kapcsolatba kerülhetsz. Az nem segít, ha a régi barátok miatti szomorkodás miatt elzárkózol az újaktól... Sőt.

Sok sikert ott kint. :)

21/L

2017. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!