Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg lehet szokni szerintetek...

Meg lehet szokni szerintetek hogy normális, becsületes emberek magányosan élnek, miközben nem ezt érdemeknék?

Figyelt kérdés
Sok szélhámos pedig talál magának párt,annak ellenére hogy nem becsületes munkával keresett sok pénzt.
2017. nov. 1. 21:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te összekevered a becsületességet és a kedvességet a baleksággal és a töketlenséggel.

Én is becsületes vagyok, nem verek át senkit, nem lopok, mégis van barátnőm. Szóval itt nem a "jóságod" a baj, hanem az a számtalan hibád, amit érdekes módon mindig elfelejtessz megemlíteni

2017. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ember, a saját magányáról minden férfi és nő egyformán maga tehet. Nem érdemelnek sajnálatot, változtassanak. Ha nem változtatnak, csak nyafognak, vagy azzal takaróznak, hogy "én igyekszem, de...", akkor nekik még nem elég pocsék.

Egyébként nő nélkül is vígan lehet élni. Először egyedül kellene boldognak lenned, ne tolj már ki azzal a szerencsétlen lánnyal, akivel összakadsz, ne rakd a vállára azt a felelősséget, hogy neki kell téged boldoggá tennie.

2017. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!