Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen elvesztem mit tehetnék?

Teljesen elvesztem mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kilátástalanak érzem az életem. Nem nagyon vannak barátaim csak egy valakire számíthatok de már ő se tud mit mondani ,segíteni.. Nem tudom mit kéne tennem mindenki belém köt és elítél a régebben hozott rossz döntéseim, cselekvéseim miatt. Pedig már megváltoztam.. A költözés és "új élet kezdés" jelenleg nem jöhet szóba:/


16/L



2017. nov. 2. 03:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szóval jó lenne változás, de ha iskolaváltás sem jöhet szóba, akkor tegyél érte hogy legyen igazolt hiányzásod, azért hogy külön úton járva össze tudd szedni magad.
2017. nov. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Magán tanuló vagyok és nem hiszem h össze tudnám magam szedni:/
2017. nov. 2. 03:59
 3/14 A kérdező kommentje:
Magántanuló vagyok, de nem hiszem hogy össze tudom magam szedni:/
2017. nov. 2. 03:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el pszichológushoz! Tud segíteni életvezetési tanácsokkal. :)
2017. nov. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most ebből mi a probléma? Az, hogy csak egy barátod van, vagy hogy mindenki elítél és beléd köt? Az életed mitől kilátástalan? Ha értelmes tanácsokat vársz, jobb lenne, ha megfogalmaznád a problémád világosabban.
2017. nov. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Részemről az nagyszrű hogy magántanuló vagy.

Úgy jobban megválogathatod hogy milyen társaságba jársz, de valójábam mért nem teszed azt?

A tevékenységed legyen attól több, hogy csak egyszerű útmutatásoknak megfelelj!

2017. nov. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia. Ha gondolod írj és fejtsd ki nekem részletesebben mik azok amik bántanak és mi az amin változtatni szeretnél. Kicsit beszélgetünk és adok pár használható tanácsot amivel tudsz is mit kezdeni.
2017. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor alakítanak ki rólad egy kèpet mások ha te ezt kiváltod belőlük. Ha megváltozol ès ismèt hatással vagy rájuk ez a kèp megváltozik bennük mivel nem illik rád. Így az új kialakított kèp alapján fognak kezelni. Bizonyítsd be, hogy megváltoztál. Ennyi. Ne bújócskázz
2017. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet 8-assal, az emberek nem szeretik megváltoztatnia véleményük és amíg lehet figyelmen kívül hagyják, ha nem elutasítják az azzal ellentétes ingereket, mert azok kognitív disszonanciát keltenek.
2017. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Először is NEM VAGY EGYEDÜL. Ilyen reménytelen és mindenszar időszakon nagyon sok tizenéves átesik. A személyiségfejlődés része. Úgyhogy TELJESEN NORMÁLIS, amit érzel. Viszont ki kell mászni ebből a gödörből. Fogalmazd meg, hogy pontosan mivel van bajod, min és hogyan szeretnél változtatni. Azt lehet tudni, mik voltak azok a régi rossz döntések? És miért vagy magántanuló? Nem lenne jobb rendszeresen közösségbe járni?
2017. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!