Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem elvesztem a józan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem elvesztem a józan eszemet, mit tehetnék? Nem tudom otthagyni?

Figyelt kérdés

Tettem már fel itt egy másik kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

Ugyan ez a helyzet áll fent, csak úgy érzem egyre rosszabb lesz. Lehet hogy én rontottam e mindent az elejétől kezdve...de mikor lebuktam, semmit nem hit el nekem a párom, csak ha azt mondtam hogy igenis lefeküdtem volna vele, el kellett mondanom szóról szóra, hogy hol, és pontosan mit csináltam volna, az ő szavaival, undorítóan részletes jelzőkkel...Ha nem mondtam egyre dühösebb lett. Volt hogy megrántotta a karomat, és másnap ő kérdezte hogy mi az a nagy lila folt a karomon, hogy ugye nem ő csinálta? Ha észrevette hogy nem sminkeltem ki magam reggel ébredés után, rögtön jött hogy bezzeg xy-nak biztos kisminkelted volna magad, és mindenre ezt mondta, ami nem az ő szájíze szerint zajlott.

ez volt az első 1-2 hétben, aztán mintha kicsit jobb lett volna a helyzet. Kedves volt velem napközben, mosolygott mikor reggel felkeltem. De megint előről kezdődött,mintha egyszer eldurranna az agya. Veszekedés közben kiakad, hogyha elsírom magam. Jobban mondva én azt nem nevezném veszekedésnek, hogy kérdez valamit, válaszolok, és felhúzza magát, ő nem hisz nekem, megmondja szerinte mi az igaz, és kényszerít hogy valljam be. És én általában megteszem, mert csak így látok kiutat az egészből. Egyre ritkábban vannak ilyenek, kezd túlsúlyba lenni az hogy kedves velem, de mindig elmondja h ő folyamatosan ideges miatta, csak nem mondja, és hogy nemérdekli, mert MINDENKÉPPEN velem akar maradni, közbe meg elmondja hogy amugy mekkora egy r.banc vagyok, hogy kiröhögöm a háta mögött, meg biztos kibeszélem őt a barátaimmal... az incidens óta egy barátommal sem találkoztam,akivel muszáj volt annak is csak nagy vonalakban mondtam el a történteket.

Egy-egy veszekedés után nagyon sokáig rettegek mikor a közelembe van, hogy megint elkezdi, megint mondani fogja, aztán mikor végre megnyugszom, elhiszem hogy helyre hozható minden, megint kiakad valamin.

Bocsánat hogy ilyen hosszú lett!



2015. júl. 29. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor megcsaltad vagy sem?!Vagy ez hogy is volt?Nemtudom minek vagy eggyütt még egy ilyen palival....
2015. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hagyd mar ott vegre, ezt nem hiszem el.. Ez kell neked? Ilyen elet? Egy olyan ember mellett, aki igy probal rajtad uralkodni?


Turd meg 6 evig, aztan amikor majd verni is fog (hamarosan) az incidens miatt, szulj meg neki par gyereket.. Pff.


Amennyiben nem valami idiota onjelolt martir vagy, azonnal hagyd ott ezt az embert.


Te is hibaztal, de az, ahogy buntet, semennyire sem aranyos azzal, amit 'tettel'.

2015. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fizikailag nem csaltam meg. Neten flörtöltem egy sráccal, akit a munkahelyről ismertem, napi szinten találkoztunk ott is beszélgettünk, de nem történt semmi.Barátom a beszélgetés azon pontján akadt ki mikor a srác kérdezte hogy majd mikor mehetek át hozzád aludni (mosolygó fej) én meg azt írtam rá hogy majd egyszer. Megjegyzem, teljesen jogosan akadt ki rajta, de nem gondoltam komolyan, nem azért írtam mert már elterveztem hogy ő amikor nem lesz itthon akkor át is hívom a srácot.Csak ő ezt az egészet nem hiszi el.
2015. júl. 29. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy jogosan akadt ki rajta, de nem ilyen mertekben. Megrangat? Allandoan felhozza, passziv-agressziv modon manipulal? Mindez egy netes flortolesert borzasztoan eltulzott reakcio.


Komolyan gondolkodj el azon, hogy ez kell-e neked. Mert helyrehozni nem fogjatok, az fix, es nem lesz semmi olyan, mint regen.. Innentol ez mar csak rosszabb lesz, rajtad mulik, meddig maradsz benne.


2es voltam.

2015. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!