Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? (hosszú lesz. ) 15/L

Mit tegyek? (hosszú lesz. ) 15/L

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem. Van egy jó értékrendem és jó erkölcsi határom, mégis sokszor megszegem ezeket és utána bűntudatom van, ezért szoktam vagdosni is magam amit mindig takargatok, hogy ne vegyenek észre. Van egy egész jó családom, de azért vannak problémák (úgy volt, hogy elválnak a szüleim...), van két testvérem is akikkel egész jó a kapcsolatom és vannak barátaim is(általában velük csinálunk olyan dolgokat amit nem kéne, és az egyik közülük egyszer nagyon jó fej és rámakaszkodik egyszer pedig fikáz és vele nem tudom, hogy mit kezdjek), de a lényeg, hogy sokan szeretnek, de én így is egyedül érzem magam valamiért és egy fél éve már van egy olyan vágyam aminek nem örülök, mert tudom, hogy hülyeség, de mégis annyira szeretném és ez a vágy az, hogy kórházba kerülhessek. Az alakommal is vannak problémáim nem vagyok túlsúlyos, de leakarok fogyni, de sose megy, mert nagyon nagyon szeretek enni...

És mostanában már nagyon összevagyok zavarodva olyan mintha két úton járnék és a végén a kettő közé esnék.

Amit még tudni lehet az az, hogy borzasztóan gyűlölöm magam.


2017. nov. 4. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Úgy hiszed, úgy érzed, tehetetlen vagy?

Kegyetlen a világ, sorsodra hagy?

Legyél te az, ki győz mindenek felett,

Fordítsd ki a sarkából az eget és a földet.


Benned még nincs félsz, hisz nincs tapasztalat, Ifjú erő feszít, s dönt le falakat, Álmaid e világban valósággá válnak, Akaratod törvény lehet, nincs gátja a vágynak.


Vak dühöd ne csillapítsd, hevítsd szívedben a tüzet, Orkánként söpörje el a hazug tömegeket, Tedd ezt apádért, ki benned látta a jövendőt, Tedd ezt anyádért, ki harcost szült, egy győzőt!


A világ nem áll meg, s vissza nem foroghat, Légy te jobb mindenkinél, s feledd el a múltat, Tégy hazádért, jövődért, hogy az szebb legyen, Tégy meg mindent magadért, hogy életed boldog legyen.

(Ábel Andrea: Az erő benned)

2017. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szép vers köszönöm. :)

De az a baj, hogy sokszor nekifutottam már, hogy mostantól jól csinálok mindent, de mindig elbuktam. Olyan mintha folyton kimásznék a gödörből és egyre mélyebbre esnék vissza...

2017. nov. 4. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg hosszú lett, de ezzel ellentétesen a tartalma nulla. 15 éves vagy, rengeteg szabadidővel, minimális problémával. Majd elmúlik.
2017. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából egyáltalán nem gyűlölöd magad, csak épp ezzel tetszelegsz magadnak a tükörban. 15 éves vagy ez tök normális, és ahogy az előző hozzászóló írta: majd elmúlik.
2017. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sir. Ryder válasza:
Kamasz vagy... ez természetes...amit érzel ...higgy nekem ;) 16/F
2017. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!