Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok, . nem...

Nagyon magányos vagyok, . nem érzem jól magam! Mit tegyek? Minden nap egyre rosszabb . meddig romlik még vajon?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is :/ Legyünk barátok! :)
2015. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
keress magadnak egy tarsat, egy pasit vagy egy jo baratot. Menjetek ki setalni, fagyizni, vagy csak a parkba leulni egy padra es beszelgetni.. Ha van egy baratod, (nem muszaj igaz barat legyen) az ido ROHAN!!! En magamrol peldaztam most.. Eszre vettem, hogy nekem nem kell egy barat/baratno se. Nekem van mar egy parom(pasim) aki mindig mellettem van es mindenben tamogat.. Soha semmibol nem szenvedek hianyt. Eleg nekem csak O meg a csaladja na persze az en csaladom. Szerintem te sem vagy azert maganyos! ott vannak a szuleid, es ott van veled Isten! Ne feledd, O soha nem hagy teged cserben! ISTEN MINDIG VELED VAN :)
2015. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Sportolni kell ilyenkor, szabadtéri hobbikat keresni, kisebb célokat elérni. Leginkább olyan sportot javasolnék, ahol csapatmunka szükséges, nem pedig egyéni teljesítmény. Mindkettő esetében azt érzed, hogy Haladsz az életben és nem csak egy helyben topogsz állandóan.

Ugyanakkor koppintsd le sürgősen azokat az embereket, akik: 1.folyton csak a kritikákat és a pofákat vágják, 2.állandóan csak a külsődről szájalnak, közben fogalmuk nincs, hogy a hétköznapokban mennyi mindent megteszel a kinézetedért, 3. állandóan elégedetlenek veled (persze akkor, ha te Mindent megtettél az ügyért).

Ezek az emberek amúgy nagyon boldogtalanok még kapcsolatban is, emiatt jár a szájuk ilyen h..lyeségeken.

Talán a legfontosabb ezek mellett az is, hogy Minőségi médiát fogyassz: minőségi műsorokat nézz a tv-ben (amely mostanában nagyon nehéz), járj kultúrális helyekre, minőségi híreket olvass a neten, stb.

2015. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!