Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más kismama/ kisbabás...

Van más kismama/ kisbabás anyuka aki egyedül érzi magát?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt még csak csak de mióta megvan a gyerek ha én keresem a "barátnőket" ha felhivom őket akkor is bocs most nem érek rá most dolgom van 10ből 9szer. Az már mellékes hogy ők kb nem is keresnek
2017. nov. 7. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Velem ez volt. A hirtelen nagy barátnők eltűntek. Nem is érdekeltem őket. Egy ideig kerestem őket aztán ráhagytam. Most akkor beszélünk ha ők keresnek de szinte csak neten. Igazából nem haragszom rájuk de azért csalódtam na. A legjobb barátnőm lett a kislányom keresztanyja. Ránk se néz ha itthon van. Most 1,5 éves a kislányom és ismét babát várok. 22 éves vagyok. 20 évesen mentem férjhez. Szerintem itt ugye az is a baj hogy ők vagy buliznak vagy haragszanak mert nekik nincs barátjuk/férjük.
2017. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haragszanak, mert nincs férjük abban a korban, amikor még egyetemre járnak? Haha te is túl sokat voltál otthon egyedül. :D Ilyenkor érdemes magatokba nézni, vajon miért lehet ez. Nem kell mindig a gyerekkel együtt találkozni, bízzátok rá az apukára / nagymamára, és menjetek úgy menjetek el a barátnőtökkel (pl. mozi, cukrászda), biztosan több kedvük lesz hozzátok. Igen, a babátok is hozzátok tartozik, de tartsátok tiszteletben azokat, akik nem a gyereketekkel szeretnének időt tölteni.
2017. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 26 vagyok ugyhogy normális nők ebben a korban legalább már komoly kapcsolatban vannak. Tudod mióta megvan a gyerek el se jutottunk odáig h találkozót beszéljünk meg. Persze nem vittem volna oda a gyereket.
2017. nov. 8. 07:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam nem a férjemre féltékenyek. Hanem tudom hogy nincs kapcsolatuk és ezért. Nem a gyerekről szól a barátság. Nem traktálom mindennek őket... Ha megkérdezik hogy van persze írok róla.
2017. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megèrtem ezeket..(bár èn nem "kismama" vagyok)

Ha gondolod szívesen beszèlgetek:)

24/L

2017. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!