Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincs társasságom a suliba?

Miért nincs társasságom a suliba?

Figyelt kérdés
Nincs egy barátom se haverok nem igazán. 19f vagyok végzős de a gimibe már nem lesz egy barátom se . Legutobb kapcsolatba átvertek meg barát aki volt elhagyott fiú magán tanuló lett belőle. Mindenki tojik a fejemre még akkoris hogy ha beszélgetek néhány emberrel semmit nem jelentek nekik. Kezdjük ott hogy alapból későn jutottam be nem én választottam hanem az anyám. Már szinte síró görcsöt kaptam majdnem a magánytól a rettkes gimiben. Rengeteg verekedés is volt már és utálat folyik ellenem. Mindenki gyűlöl vagy egy darab lapdának néz akibe belerúghatnak . Afterra se megyek és szalag avatón sem táncolok . Táncoljanak azok akik szeretik egymást ennyi. Összeesek kb való életben van néhány jó barátom és ennyi kész. Nuku barátnő.
2017. nov. 7. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül koma...

18 vagyok (Fiú), nekem sincs az iskolában senkim...de máshol se nagyon. Barátnőm nuku...hát sz@r így élni..ma bánatomban 2 felest ittam.

Hogy ezután mi lesz a jövőben..inkább nem írom le.

Én nyitott ember vagyok, nem vagyok visszahúzódó, de nagyképű sem. Hát hiába vagyok jó ember, kutyát sem érdekel. Körülöttem mindenkinek van barátnője, vagy volt, vagy minden hónapban másik, nekem még soha nem volt. Természetesen akiket ismerek tróger embereket, mindnek jó az élete...

Na mind1, én kitartást kívánok Neked, Sok szerencsét! :)

2017. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi sorstárs. Én is max iszok és nevetni tudok erre egyet más lehetőség valóban nincs😉☺
2017. nov. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!