Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ennyire szomorú,...

Miért vagyok ennyire szomorú, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és az osztálytársaim engem PC-znek ki.Van szemüvegem és egy csomó pattanásom amiatt csúfolnak,van egy osztálycsoportunk ahol mindig azzal csesztetnek hogy szerelmes vagyok egy fiúba ami NEM igaz.És ott kérdezgetik jársz kozmetikushoz,hogy nézel ki meg mindig úgy szólítanak mi van nyomorék?Én ebből egy csomószor kilépek de visszavesznek.Letiltottam őket és csináltak egy új csoportot és ez így ment sorban.Nem merem senkinek elmondani :/ és nagyon rosszul esik.
2017. nov. 12. 10:03
 1/7 A kérdező kommentje:
meg kaptam egy hármast először és amiatt csúfoltak még hogy kis stréberke rontassz?
2017. nov. 12. 10:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Nemsoká elballagtok aztán tojhatsz a fejükre.

Egyébként ha nagyon vészes tényleg elmehetnél kozmetikushoz hátha segítene. Lekezelné az arcod, meg adna rá krémet amit használhatsz. Akkor elejét vennéd a problémának és azzal már nem tudnának bántani.

2017. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az osztályomban van egy ugyanilyen lány akit csúfólnak,meg nevetnek rajta,csak ő 2 évvel fiatalabb nálad... Egyébként meg ha ennyire kérdezgetik miért nem mész kozmetikushoz?A 11 éves unokahugom is jár,mert nagyon pattanásos kiskora óta.. Szemüveg helyett próbáld ki a kontaktlencsét,a legjobb barátnőm is azt hord! Változtass a külsődön,ha korpás a hajad vegyél korpaelleni sampont,a pedig szénakazal akkor szárítsd be egyenesre. Vegyél szép ruhákat,és érezd jól magad benne!Ja,és a legfontosabb: Ha csúfolnak,RÖHÖGJ RAJTA EGYET BÁRMILYEN ROSSZUL IS ESIK!

12/L :)

2017. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom, hogy ilyen hülyék az osztálytársaid :-( Biztosíthatlak róla, hogy az ő készülékükben van a hiba, nem a tiedben. Sajnos nem tudod egykönnyen lecserélni őket, és ha sikerülne is (másik iskolába mész), akkor is lehet, hogy az egész kezdődne elölről, mert sajnos az emberi lélekben erre hajlam van, és te meg valamiért kiváltod ezt belőlük. Ettől még az ő hibájuk, csak fontos tudni, hogy ez a hatás is közrejátszik.


Az fontos lenne, hogy valakivel tudjál beszélgetni, akiben megbízol. Biztos nincs senki, akiben megbízhatsz? Nem muszáj, hogy a szüleid legyenek, a tanáraid között is találhatsz ilyen személyt. Ha van nálatok iskolapszichológus, akkor őhozzá is mehetsz. Nyugodtan megkérheted ezt a felnőttet arra is, hogy egyelőre ne avatkozzon be, csak azt szeretnéd, ha meghallgatna, hogy ne legyél egyedül a problémáddal. Esetleg ha tudsz angolul, ezt a videót megnézheted, van benne javaslat, hogy mit csinálj (de ezt nem ahelyett javaslom, hogy keress egy megbízható felnőttet, hanem mellette): https://www.youtube.com/watch?v=jWkHDCZAFbE

2017. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha csúfolnak, nevess rajta egyet és pacsizzál velük hogy ez szép volt, és kérdezd meg hogy hány évig kellett gyakorolniuk ezt az egy mondtatot. És ha van barátod, neki elmondhatod, ha nincs szerezz új barátokat. Csak van valaki aki szívesen vágyik a társaságodra.
2017. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most 9.-es vagyok
2017. nov. 12. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Erről szóltak az én középiskolás éveim is, nehéz volt. De az egyáltalán nem megoldás, hogy elmész kozmetikushoz vagy veszel szemüveg helyett lencsét. Akkor tedd meg ezeket, ha te is ezt szeretnéd, ne azért, hogy mások elfogadjanak. Maradj meg annak, aki vagy és kezdd el magad szeretni, mert sokkal többet érsz náluk. Az idiótákból, akiknek mások cikizése az élvezet viszont rengeteg van és mindenhol ott vannak.

Rajtam az segített, hogy kerestem hobbikat, amiket másokkal együtt kellett csinálni, de amihez feltétel az értelmesebb gondolkodás. Olyan emberekre volt szükségem, akik önbizalmat adnak és pozitivitást. Számomra ez a rajzolás volt és a karate. :) Mindkét helyen nagyon jó barátokat szereztem. Sok sikert Neked is és ne add fel. :)

2017. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!