Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ugye, hogy ez mennyire idegesito?

Ugye, hogy ez mennyire idegesito?

Figyelt kérdés
ma volt egy kerdes itt gyk-n, aminek a hatasara elgondolkoztam azon, hogy a vilag mennyire nincs tekintettel a szinglikre. pl ilyenek, hogy Valentin nap, csok vilagnapja, meg stb.. a legtobb szingli amugy is szomoru, meg maganyos, de ezzel csak tovabb melyitik mindenkiben, hogy egyedul mennyire ertektelenek. :/ es raadasul ezt tok foloslegesen csinaljak, mert most ha egy szerelmespar boldog egyutt, Valentin nap nelkul, otthon a negy fal kozt diszkreten is boldog, nem? nem azt mondom, h utcan pl ne is csokolozzanak, de akkora felhajtas van a szerelem korul...kikesziti az embert :(

2017. júl. 6. 08:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
35%
Képzeld, ma nyugodtan aludtam el, anélkül, hogy azon rágódtam volna, hogy megcsalnak -e. Ne nyafogj, szinglinek lenni király.
2017. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
dehogy kiraly, vagyis valakinek biztos, de nem nekem talaltak ki... :(
2017. júl. 6. 08:48
 3/36 anonim ***** válasza:
54%

szerintem ezt egy kicsit túl reagálod.. a Világ "nem tehet" arról hogy vannak szinglik..-és őket ez zavarja.

Nekem van párom illetve férjem,mégsem érdekel ez a valentin napos őrület amit felkaptak mostanság.

Ja és gondolom nem minden szingli szomorú


Ja és akiknek meg nem lehet gyerekük,-azok meg a gyereknapra haragudhatnának,mert nekik meg ez lehet a fájó pont..

2017. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
amúgy meg ami "idegesíteni" szokott az a giccsparádé" ami a valentinnap küröl szokott lenni.
2017. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
100%
Igazad van kérdező, de ez is személyfüggő.Engem például zavarni szokott, ha látok párokat (főleg, közel a korosztályomhoz) hogy csókolóznak és nyalják egymást! Ez szerintem egy szinglinek nagyon zavaró és fájdalmas tud lenni. De én is elfogadom, és elmegyek egyszerűen..mintha nem is láttam volna!
2017. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
#5 engem is zavar, de attol azt meg termeszetesnek tartom. de ez a Valentin napos orulet pl... mar tulzas.
2017. júl. 6. 08:56
 7/36 anonim ***** válasza:
38%

Ilyen alapon az anyák napja is borzasztó annak, akinek nincs gyereke, vagy meghalt az anyja, a munka ünnepe frusztráló a munkanélkülinek, és bármilyen ünnep kikészíti az embert, aminek ő éppen nem részese.

De a jó hír, hogy Olaszországban már van szinglik napja, majd ha elterjed, mi is azt fogjuk ünnepelni.

[link]


Csak aztán nehogy a szerelmesek beszóljanak, hogy hogy milyen már a világ, hogy nincsenek tekintettel rájuk...

2017. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Nem zavar az ilyen. Én szeretek egyedül lenni.
2017. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
kicsit felre lett ertve az egesz szovegem mondanivaloja, a Valentin napot irtam, mert az a legszelsosegesebb pelda, de csak egy PELDA. a hangsuly valojaban azon van, hogy mindig, mindenhol belenk van sulykolva, hogy a szerelem milyen szipiszuper jo, boldog dolog..ahha, akinek osszejon. a media, a vilag, minden elenk teszi a fagyit, amit NEM ehetunk meg.
2017. júl. 6. 09:10
 10/36 anonim ***** válasza:
66%

ha valakinek nincs pénze karácsonykor ajándékokra, vagy nincs családja az már a világ hibája?

ha valaki szülinapját ünnepled akkor a halottakra nem vagy tekintettel?

ha megemlékezel valakiről, akkor az élőkre?

ha a gyereknapot ünnepled, akkor az idősekre?

ha anyák napját, akkor az apákra és azokra akik nem anyák?


nem kellene ilyen kibaxottul negatívnak lenni...

én szingli vagyok és örülök annak, hogy mások boldogok én most így vagyok boldog


akkor meg különben is mekkora szemétség, hogy én szabad vagyok azt teszek amit akarok, míg ha egy pár egyik tagja teszi ezt akkor ő már hűtlenséget követ el...

nem a butaságokon kellene agyalni, ha neked idegesítő, akkor ne koncentrálj erre

2017. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!