Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Végleg egyedül maradok?

Végleg egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Mostanába nem is inkább ugy évről évről egyre jobban a környezetem kezd eltávolodni tőlem.elöször az 2-3 ember akivel eljártam erre arra azok mentek el tőlem és mostanába meg ahogy érzem a család is kezd elmenni tőlem.annál a pár embernél ugy volt hogy egyik napról a másikra tüntek el nyomtalanul,a családba meg ha tippelnem kéne azért mert 1.nem olyan vagyok mint amilyennek ők akarnak és 2.lassan már unnak engem mert semmire se vagyok jó.Ez a szeretet hiány szerűség már álmaimban is megtalál mert nemrég volt egy olyan álmom hogy mindenki megöleli azt akit szeret és persze hogy csak engem nem ölelt meg senki.voltak még hasonló álmaim de azokat nem irnám le.Senki nem akar megmaradni a környezetembe és nem tudom egyszerűen hogy miért pedig mindig azt nézem hogy nekik jó legyen de ugy látszik hagynom kéne.Ezek kihatnam a belsőmre is mert szinte már egyáltalán nem érzek semmit senki és semmi iránt ugykonkrétan mintha nem lenne bennem se érzés se érzelem.Munkában is mindig csak a baj van a velem és ezért ott se akarja már senki se hogy ott legyek.Ott is amit akarok csinálni azt rögtön elveszik tőlem és nem hagynak csinálni semmit.Tudom hogy rontom a levegőt mindenki közelében de nem tudom hogy mit csináljak.

2017. nov. 12. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Írhatnál... biztos jól kijönnénk ^^
2017. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2017. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiú
2017. nov. 12. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Na jó, de mi az ok? Valami csak van veled, ha "semmire nem vagy jó" otthon sem, meg a munkában sem... beteg vagy?
2017. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. 😱
2017. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én amikor Istenhez fordultam az üres, szeretet-éhes, elrontott életemmel, Ő magához fogadott, körülölelt a szeretetével, és egy teljesen új életet adott nekem, "fenekestől felforgatta", megváltoztatta az életemet. (Ha érdekel, írj rám privátban, és szívesen elmondom részletesen is.) Szeretve lenni és szeretni minden ember létszükséglete, de nagyon sokan rossz helyen keresik ezt a szeretetet. Egy másik ember nem tudja ezt az igényt betölteni, mert neki is erre van szüksége, és csak egy elviselhetetlen terhet teszünk rá, ha tőle várjuk el azt, amire nem hivatott. "Minden ember lelke mélyén egy Isten alakú űr van, amit csak Isten tud betölteni." (Blaise Pascal)
2017. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!