Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehetne tenni ez ellen?

Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Most költöztünk ki Ausztriába, és pont nem tudtam menni a gimim gólyatáborába a költözés miatt. Szeptemberben konkrétan idegennek néztek az osztálytársaim, és amikor megpróbáltam őket felvilágosítani, hogy mi miatt nem voltam gólyatáborban, egyszerűen elhajtottak. Eléggé ki lettem közösítve, ez jelenleg odáig fajult, hogy ha tesin csapatokat kell választani, nemes egyszerűséggel azt mondják, hogy "Téged nem választunk", vagy amikor törin feleltem szándékosan zavartak. Eléggé elegem van belőlük. Nem csak a Fiúk csinálják, a lányok is (jó hangosan kibeszélnek). Az osztályfőnöknek szóltam, azt mondta, majd intézkedik. Egyik nap felmentem Velük a hegyre, és itt lefotóztak, aztán meg megpróbáltak megverni, de elfutottam. Megkérdeztem egy csomószor, hogy mi bajuk velem, erre azt mondták, hogy "az, hogy külföldi vagy". Itt már túljutottam s holtponton, és behúztam egyet az egyik marhának, mire azok nekem estek. Csütörtökön és pénteken lógtam, hogy ne kelljen bent lennem. Mit tehetnék ez ellen? Segítsetek! :(

14/f



2017. nov. 12. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd túl komolyan őket, kisgyerekek. Találj valamit amit szívesen csinálsz, és legyél nagyon jó benne.

Miután kijárod a sulit konkrétan 0%-ban lesz befolyásoló tényező az életedben, hogy ők mit gondolnak rólad.

Készülj fel az életre azzal, hogy fejleszted magad valamiben.

Bécs?

2017. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek és az igazgatónak. Ne hagyd annyiban. Ha kell, váltsatok iskolát, de nem tűrd, hogy szemetek legyenek veled, és ne egyedül próbáld megoldani, mert abból verekedés vagy lógás lesz - ahogy írtad - viszont ezek egyike sem szolgálja a te javadat.
2017. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
agyald meg a többit is
2017. nov. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha meg akarnak verni, akkor ne hagyd és védd meg magad. viszont az ellenségeskedést soha ne te kezdeményezd! segíts a többieknek, főleg akkor, amikor a legkevésbé várnák, amikor épp őket verik a többiek, vagy amikor elesettek, betegek, segítségre szorulnak, akkor segíts.

nem könnyű, de ha a helyén van a szíved, akkor ezért meg fognak kedvelni, mert kénytelenek lesznek belátni, hogy jó vagy velük még akkor is, amikor ők ellenségesek veled. ha így viselkedsz, akkor egy idő után értékelni fognak. persze azt se hagyd, hogy kihasználjanak. ne keresd minden áron a barátságukat és ne hunyászkodj meg előttük, hogy majd ezért kedveljenek, mert az visszaüthet.

2017. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!