Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt annyi társtalan ember...

Itt annyi társtalan ember van, miért nem jöttök össze?

Figyelt kérdés

Olvasom a kérdéseket, kb.

- nincs barátnőm, brühühü

- nincs pasim, brühühü

- nincs barátnőm, brühühü

- nincs pasim, brühühü

- nincs barátnőm, brühühü

- nincs pasim, brühühü...stb.

Miért nem jöttök össze egymással?



2017. nov. 13. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
velem igazán összejöhetne valaki, helyes vagyok, van pénzem ,egyedül élek, fiatal vagyok, sőt jófej is vagyok, tudok főzni is, mégse kellek a kutyának se :D:D
2017. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Mert

-nem egyenlő az érdeklődési körük

-nézeteik

-koruk

-nem biztos hogy bejönnek egymásnak

-távolság


Én is szingli vagyok, beszélgettem is itt egy egész jófejnek tűnő emberrel,de sajnos nem az esetem és baromi messze lakott

2017. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Mert lenne kb. 25 férfi és kb. 3 nő, ráadásul a társtalan nők valójában nem is akarnak ismerkedni. :-)
2017. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
#1 tudom mi a baj. Túl nagy a pofád.
2017. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor: ki akarna összejönni?

F

2017. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Összejönnék erről az oldalról férfival, de azontúl, hogy magas elvárásokat szögeznek le, sok esetben szidják is a nőket. Előfordult, hogy valaki ismerkedni akart de két szavas válaszokat írt, így hogy lehetne?
2017. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam itt ismerkedni, de eddig még nem jártam sikerrel. Nem a megfelelő személybe botlottam bele.
2017. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Valaki Szegedről? 31F


A 4-es kissé primitív és valószínűleg irígy is.

2017. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Az ég világon semmi értelme itt ismerkedni...
2017. nov. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Én ugyan nem ismerkedem, de az itt síró férfiak többségével értelmes nő nem állna le. Több is írt nekem privátot, van, akivel el is kezdtem beszélni, van, akinek több kérdését is láttam... íme, amit tapasztaltam:

- egy dolgot írok, amivel nem ért egyet, már ír nekem egy km hosszú levelet, amiben több a trágár szó, mint amiben nem, hogy b...am meg a k...a anyám meg remélem megb... egy kankós f...ú kancigány, és hasonló finomságok

- aki egy netes viccoldalra felírt hülyeséget terjeszt szentírásként minden 2. kommentjében arról, hogy mik a nők elvárásai

- 600 hozzászólásban ír, hogy milyen gonoszak és csúnyák a nők, és az összesnek mennyire elszállt elvárásaik vannak... aztán másik kérdése arról szól, hogy "hát most több nő is lenne, aki érdeklődik, de hogy mondjam meg nekik, hogy komolyat most nem akarok... amúgy már randiztunk". Persze, az a gonosz, aki nem áll le egy akármilyen pasival, az a pasi nem, aki konkrétan randizni megy nőkkel úgy, hogy csak meg akarja őket b...ni, és ennyi, mert a komoly kapcsolat neki túl nagy macera

- ha egy nő ír egy rossz élményéről, akkor röhög, hogy "háháháh, megszívtad g...ó, most látod, milyen érzés a férfiaknak!"... tehát egy olyan emberen vezetik le a feszkót, aki nem tett velük semmi rosszat

- meghazudtolnak, bármit írok... ha nem tudnak belekötni abba, hogy nem vagyok egy felszínes nő, akkor jön a legfőbb érv "igazából bunkó a pasasod, de te nem látod, mert hülye nő vagy!"

- órákig vekeng azon, hogy nem vagyok vele hajlandó úgy lefeküdni, hogy vőlegényem van

- "tudom, hogy igénytelen vagyok, de így szeressen engem a nő, mert nem fogok magamon erőltetve változtatgatni!!!!!"

- "nekem eggggyáltalán nincsenek elvárásaim a nők felé... ja de kövér ne legyen, hát az ollllyan sok? Meg legyen hosszú a haja, mert csak úgy nő a nő. Ja, ha nem tud főzni, az szégyen. Meg átlag alatti ne legyen, mert olyat senki nem akar. Meg legyen cuki. Meg ne várjon el tőlem egy fillért se. Az a csaj ki van csukva, mert pattanásos meg ronda az arca. Meg legyen modellalkat, minden nőnek olyan van, aki nem zabál. Ja és legyen melle is. Anyámat ne fikázza." stb-stb-stb

2017. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!