Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt annyi társtalan ember...

Itt annyi társtalan ember van, miért nem jöttök össze?

Figyelt kérdés

Olvasom a kérdéseket, kb.

- nincs barátnőm, brühühü

- nincs pasim, brühühü

- nincs barátnőm, brühühü

- nincs pasim, brühühü

- nincs barátnőm, brühühü

- nincs pasim, brühühü...stb.

Miért nem jöttök össze egymással?



2017. nov. 13. 21:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Lehet h sértő leszek bocs.


Ha nem jöttél volna rá a GYIK bizonyos topikjai nem szólnak másról mint h a luzerek feljárnak sírni és szidni mindent és mindenkit.


Azon meg már tényleg besírtam h valaki szerint neki Soros György miatt nincs nője.

V a másik ha valaki elvan egyedül és nem akar kapcsolatot akkor meg ő a BETEG és hagyni kell a francba.


A másik ilyenből meg ha v ki kiírja a hsz-e alá h 21 L pl pont vessző nélkül kapja a privátokat pedig 1. Lehet nagyon ronda és szörnyű személyiségű.

2. Miből gondolod h ő tényleg 21 L ? Lehet h egy 54 éves elhízott pasi.


Szal én komolyan megértem azt aki azt mondja h csak röhögni jár fel mer katasztrófa milyen emberek vannak.

És tényleg a társkereső az egy igazi szemétdomb.

2017. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme lenne.
2017. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Régen elég sokat ismerkedtem itt, így talán hitelesen tudok erre válaszolni. Azok a nők, akik ezeket a kérdéseket kiírják, egyáltalán nem olyan férfira vágynak, mint a hasonló kérdéseket kiíró férfiak. Az a férfi, aki itt ismerkedik, valami miatt élőben sikertelen. Általában a rossz külső, a nem vonzó személyiség, esetleg mindkettő az oka. A nők mindig a számukra elérhető legjobb férfit akarják, ezzel teljesen ellentétes a külsőre szint alatti, szociális fóbiás átlag gyk férfi. Még ha jó ember is egyébként az illető, az sem számít. Ettől még azok is különbek, akiket élőben lekoptatnak.

Sajnos ez van, bár elképzelhető, hogy "jobb" férfiak is ismerkednek itt, ők már valószínűleg sikerrel jártak.

2017. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#8 nem vagyok sem primitív sem irigy, én is lány vagyok és jól tudom hogy a többi lánynak sem jön be az első válaszadóhoz hasonló stílus. Csak ennyi. Mire lennék irigy? Szánalmas már ez a szöveg is.
2017. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mert nem kellek senkinek!f
2017. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

14-es! 8-as vagyok.

A lányok szemszögéből más, azt hittem fiú vagy. De attól hogy valaki elégedett magával és ezt ki is mondja még nem kell nagypofájúnak gondolni. Lehet hogy pont jól kijönnél vele s Ő az akit keresel. Meg lehet hogy csak itt játssza magát.

2017. nov. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kellenének konkrétan meghatározott célok, hogy miért találkoznánk, milyen korosztály, stb.


Onnantól kezdve pedig alakulhatnának a kapcsolatok - maguktól is.

2017. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kolompár Achillésszel értek egyet ebben:


Mert lenne kb. 25 férfi és kb. 3 nő, ráadásul a társtalan nők valójában nem is akarnak ismerkedni. :-)


Valóban a siránkozók zöme férfi, a siránkozó nők pedig rendszerint már az elején leszögezik, hogy nem akarnak itt ismerkedni...


Meg kiegészíteném azzal, hogy a siránkozó férfiak egyik része nőgyűlölő, és szerintük mindenért a nők a hibásak, a másik része meg teljesen önbizalomhiányos így meg úgye nem csoda, hogy nem kellenek a nőknek - nem, még azoknak sem, akik szintén itt rinyálnak.

2017. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért, mert úgy vagyok "bekábelezve", hogy egy adott illető számomra csak az elején, a megismerkedésnél érdekes, utána nem tudok vele mit kezdeni. Nem azt mondom, hogy megszokottá válik, sem azt, hogy unalmassá, de valahogy utána motiválatlanná válok tovább vele lenni.
2017. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!